Принтери етикеток

размещено в: Блог | 0

Сучасні принтери етикеток та штрих-кодів – це друкарські пристрої, яких сьогодні широко застосовують у сфері логістики та продажів.

Для чого потрібні принтери штрих-кодів

Це обладнання розроблено та призначено для маркування різних товарів, і дають можливість друкувати квитанції, купони, цінники та різні акційні пропозиції.

Автоматизація проведення даних процесів дає можливість максимально прискорити та полегшити процес маркування та друку етикеток у магазинах та на підприємствах.

Всі сучасні принтери для друку етикеток сумісні та підключаються до комп’ютера, і по суті працюють як звичайні принтери. При цьому необхідно сказати, що цей друкований пристрій сумісний з усіма програмами ведення складського обліку. До того ж у комплекті з деякими моделями продається спеціалізоване програмне забезпечення, призначене для розробки дизайну етикетки.

Де застосовуються принтери друку етикеток

Принтери, призначені для друку етикеток, можуть відрізнятися за ступенем дозволу друку, продуктивності та програмного забезпечення, а також за наявності додаткових функцій і аксесуарів. Кожна модель принтера може бути розроблена для певних умов експлуатації, саме тому перед тим як вибрати модель принтера штрих-кодів та етикеток необхідно з’ясувати, для яких цілей він призначений.

Сьогодні область застосування цих принтерів може бути досить великою. Так зокрема вони широко застосовуються в:

 1. Логістиці та на складах, де етикетки друкуються для прийому та відвантаження товару, розподілу товарів за зонами зберігання, формування замовлень із присвоєнням штрих-коду, проведення контролю відвантаження замовлень через штрих-код.
 2. Промисловості, де друкуються бирки, що застосовуються для маркування продукції, друку інвентарних етикеток і штрих-кодів.
 3. Текстильна промисловість, де друк етикеток необхідна для вшивання етикетки, ярлика або бирки.
 4. Ювелірне виробництво, де за допомогою принтера друкуються бирки для виробів.
 5. Зв’язок та комунікаціях, для маркування патч-панелей, проводів та кабелів.
 6. Вантажоперевезення, де друк етикеток необхідний для вказівки одержувача та відправника вантажу, позначення ваги, а також габаритів та штрих-код з номером замовлення, що доставляється.
 7. Сфері послуг, для друку флаєрів та вхідних квитків.
 8. Медицині та в охороні здоров’я, при маркування штрих-кодами ліків, карток призначень та аналізів.

Які бувають принтери штрих-кодів

Усі принтери етикеток поділяються на певні групи. Так зокрема ви зможете вибрати та купити:

 1. Промисловий принтер друку етикеток, який може бути вбудовуваним та настільним і може працювати фактично цілодобово.
 2. Настільний принтер друку етикеток, який використовується для друку штрих-кодів, а також графіки та тексту на етикетках. Такі принтери можуть друкувати до 5000 етикеток на день.
 3. Мобільні принтери етикеток, що є досить компактним та портативним. Він призначений для друку чеків зі штриховими кодами та етикеток. Такий принтер не використовується для маркування великих партій товару, але ідеально підходить для ручного маркування продукції.
 4. Напівпромисловий принтер, який може друкувати до 10 000 етикеток за добу.
 5. RFID-принтери, оснащені модулями до роботи з радіочастотними мітками.

Як вибрати принтер друку етикеток

Вибираючи ту чи іншу модель принтера друку етикеток, необхідно перш за все звернути увагу на:

 1. Ширину етикетки.
 2. Собівартість друку виходячи з витратних матеріалів.
 3. Кількість етикеток, які принтер може надрукувати за добу.
 4. Варіативність матеріалу етикеток.
 5. Широту функціональних можливостей.
 6. Кількість етикеток, які принтер може надрукувати протягом місяця.
 7. Спосіб термотрансферного або термодруку.
 8. Інтерфейс підключення до комп’ютера.
 9. Виробник принтера друку етикеток.

Враховуючи всі перераховані параметри, ви завжди зможете придбати принтер штрих-кодів і етикеток в нашому інтернет-маркеті.

Наші фахівці завжди допоможуть вам правильно вибрати принтер штрих-кодів та етикеток, а також допоможуть налаштувати це обладнання під ваші індивідуальні параметри.

В нашому магазині ви зможете недорого купити принтери етикеток штрих-кодів ціна знижена, скидка, доставка по Україні, оплата післяплатою та безготівковим розрахунком

Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування принтерів друку штрих-кодів та етикеток.