Грошові скриньки

размещено в: Блог | 0

Грошові скриньки, або, як їх ще називають, кешбокси, є конструкцією прямокутної форми, яка призначена для надійного зберігання готівки. По суті це своєрідний сейф, в якому зберігаються оборотні кошти.

Крім надійності та захисту від зловмисників, він відповідає ще й таким вимогам, як ергономічність та зносостійкість.

Де застосовуються кешбокси

Сьогодні грошові скриньки є важливим обладнанням, яке застосовується для оснащення робочого місця касира в супермаркеті та в магазині, також у закладах громадського харчування, розважальних центрах та банках.

Касові ящики зручні передусім тим, що дають можливість зберігати купюри різних номіналів. При цьому для кожного номіналу купюри буде відведено окремий відсік, що суттєво спрощує та полегшує роботу продавця чи касира.

Як правило, грошова скринька поєднується з POS-терміналом або з електронним касовим апаратом.

За експлуатаційними характеристиками це торгове обладнання може бути електромеханічним і механічним.

Грошові механічні скриньки

Грошові механічні ящики відкриваються та закриваються в ручному режимі за допомогою ключа та мають досить невеликі розміри та максимально прості у використанні. Простота конструкції та експлуатації обумовлює досить недорогу вартість цього обладнання, а невисокі експлуатаційні характеристики мають на увазі використання цього торговельного обладнання за невеликого потоку покупців.

Грошові електромеханічні скриньки

Грошові електромеханічні ящики є більш місткими і відкриваються за допомогою посланого з касового апарату сигналу. Дане торгове обладнання буде зручним для застосування в магазинах та супермаркетах, в яких є великий потік покупців.

Конструкція грошової скриньки

По конструкції кеш бокси можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними.

Вертикальна конструкція грошових ящиків передбачає відкриття кришки зверху, що передбачає можливість економії вільного місця і буде зручно, якщо касове обладнання розташовується фронтально до касира.

Горизонтальна конструкція грошових ящиків висувається перед касиром і буде зручна у використанні, до того ж ще й підставкою для електронного касового апарату.

Кількість відділень у грошовому лотку залежить перш за все від розміру скриньки. При цьому в невеликих за розміром ящиках лоток може бути створений у вигляді знімного відділення для монет, що дає можливість піднімати її та класти під неї паперові купюри.

Великогабаритні та великі ящики, дають можливість зберігати монети та будь-яку кількість купюр одночасно. Для більшої зручності роботи касира лоток може бути оснащений практичними притискними механізмами.

Корпус грошової скриньки

Корпус грошових ящиків виготовляється із досить міцного металу. При цьому лотки для грошей можуть бути виконані як з металу, так і з пластику. Крім того, деякі моделі скриньок оснащені додатковими опціями. До яких належить можливість його відкриття простим натисканням руки на кришку. А також наявність спеціального відділу для зберігання копій чеків чи документів.

Яка ціна на грошові скриньки

Вартість касових грошових скриньок залежить, як від конструкції, так і від виробника, але в будь-якому випадку найменшу дешеву ціну та найвигідніші умови постачання кеш боксів ви зможете знайти лише у нашому інтернет-маркеті.

В нашому магазині ви завжди зможете касові грошові скриньки купити за дешевою ціною.

Ми продаємо кешбокси безготівковим розрахунком та післяплатою з доставкою по Україні.