Принтери чеків

размещено в: Блог | 0

Принтер чеків – це сучасне торгове обладнання, без якого сьогодні не може обійтися жоден ресторан, магазин, кафе чи супермаркет.

Для чого потрібен принтер чеків

Важливість та необхідність використання принтеру полягає в тому, що він дає можливість надрукувати чек, який підтверджуватиме досконалу купівлю та надання гарантій на проданий товар.

Використання термопринтера гарантує вам високу якість друку і довговічність надрукованого чека.

Окрім якості, сучасні принтери забезпечують високу швидкість друку інформації на чеку, що безумовно позитивно позначається на швидкості та якості обслуговування клієнтів та покупців на касі.

POS-принтер для друку чеків є дешевшим і недорогим аналогом фіскального реєстратора.

Цей варіант принтера чеків є недорогим і купити його собі зможе будь-який приватний підприємець, навіть той, який володіє маленьким кафе чи магазином. При цьому варто зауважити, що такий вид принтера не є обов’язковим для реєстрації у податковій службі.

Саме тому цей вид торговельного обладнання може бути використаний лише приватними підприємцями, які сплачують єдиний податок.

Вибираючи принтер чеків, необхідно враховувати низку основних характеристик, знаючи які ви зможете зробити свій правильний вибір.

Так ви можете вибрати для використання у своєму кафе чи роздрібному магазині, чекові матричні чи термопринтери.

Матричні принтери чеків

Матричні принтери чеків, використовуються не так часто, оскільки за своїми функціональними можливостями значно поступаються термопринтерам, тому ціна на принтери матричного типу зовсім невисока.

Матричні принтери працюють досить шумно і вимагають дуже частої заміни стрічки через короткий по довжині рулон. Крім того, на принтері досить важко отримати дуже якісну роздруківку чека з логотипом та графічним маркуванням.

Термопринтери чеків

Найбільш популярними та затребуваними сьогодні вважаються термопринтери, які дозволяють швидко друкувати чеки з чітким шрифтом та рівними лініями. Найбільш важливим функціональним параметром термопринтерів є насамперед якість і швидкість друку, яка становить 200 мм/сек. з роздільною здатністю 200 dpi.

При виборі принтера для друку чека необхідно перш за все звернути увагу на ширину стрічки друку. На широкій стрічці можна розмістити велику кількість різної корисної інформації, при цьому вартість ширшої стрічки буде не набагато дорожчою за стандартну, але її використання в багато разів практичніше.

Сучасний чековий термопринтер досить простий при експлуатації і не вимагає від торгового персоналу будь-якої спеціальної підготовки.

Де придбати принтер чеків

Сьогодні ми готові запропонувати покупцям нашого інтернет-маркету недорогі та надійні в роботі принтери чеків, які зможуть повною мірою забезпечити ефективний друк фіскальних чеків, що відображають покупки та замовлення у вашому магазині, супермаркеті, кафе чи ресторані.

В нашому магазині ви зможете недорого купити принтери чеків, ціна встановлена зі знижкою.

Оплата безготівковим розрахунком та післяплатою.

Ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування касових чекових термопринтерів та здійснюємо доставку до будь-якого міста та селища України.