Вагове обладнання

размещено в: Блог | 0

Сертифіковані ваги та вагове обладнання продаємо за цінами виробників із заводською гарантією оплата безготівковим розрахунком та післяплатою, доставка по Україні.

Де купити вагове обладнання

Купити недорого ваги та вагове обладнання для роздрібного продуктового магазину, складу, логістичного центру, аптеки, заклади громадського харчування та виробничого підприємства можна не тільки тоді, коли обладнання, яке працювало бездоганно раніше, зламалося та вийшло з ладу, але й не допускаючи такої ситуації, зробивши покупку заздалегідь.

Коли ваги виходять з ладу, це завжди веде до зупинки роботи магазину, складу або цілого виробництва і звичайно ж у такій ситуації ви вирушаєте на пошуки ваг виходячи з їхньої наявності у вашому місті, селі чи селищі, підбираючи більш-менш підходящий варіант, не акцентуючи увагу на вартості, технічних та функціональних параметрах.

Така покупка не буде оптимальною, вигідною та ефективною, тому набагато вигідніше підбирати модель ваговимірювального обладнання, яке перебувати в ситуації зносу, заздалегідь.

Такий підхід дасть можливість не тільки підібрати найбільш оптимальну модель за співвідношенням функціональних, технічних та експлуатаційних характеристик, але й вибрати недорогі ваги, купивши по знижці в нашому інтернет-маркеті.

Ця порада буде однаково корисна не тільки у випадку, коли ви вже відкрили свій бізнес і використовуєте в роботі вагове обладнання, як і в тому випадку, якщо тільки вирішили відкрити роздрібний продуктовий магазин, склад, заклад громадського харчування чи виробництво.

Підбирати і купувати ваги необхідно заздалегідь, оскільки в такому випадку, можна не тільки купити обладнання для ваги, за найбільш мінімальну ціну, але і підібрати оптимальну модель.

Від правильності вибору ваг залежить не тільки точність зважування, але й рівень зручності продавців, оптимізація процесу зважування, організація автоматичного обліку та рентабельність вашого бізнесу.

Як вибрати торгові ваги

Торгові ваги універсальні і можуть однаково ефективно використовуватися для продажу розважальних товарів та продуктів харчування як у магазинах, так і на базарі.

Вибираючи ту чи іншу модель торгової ваги важливо враховувати функціонал і потенційні умови експлуатації.

Для використання на базарі найбільш ідеально підійдуть торгові ваги, які за класом захисту будуть стійкими до перепадів температурних режимів, зможуть працювати при нулі та на морозі, з високим рівнем захищеності від механічних пошкоджень, впливу пилу та вологи.

Ваги для торгівлі не базарі або ярмарку, повинні бути зі світлодіодним дисплеєм, який може працювати при мінусових температурах та з яскравим підсвічуванням табло, що дасть можливість зважувати товари навіть за поганого рівня освітлення, а також у вечірній чи нічний час доби.

Враховуючи специфіку експлуатації ваг при виносній або виїзній торгівлі на ярмарку або базарі, важливо вибрати модель, яка може довго працювати в автономному режимі від вбудованого акумулятора, що перезаряджається.

Широта вибору моделей ваг з акумулятором досить висока, що дає можливість купити торговельні ваги з проведення безперервного зважування при роботі автономно до 100 годин.

Для роздрібних продуктових магазинів більш практичними у роботі будуть ваги з широкими функціональними можливостями.

У магазині, на відміну від ринку, розміщення дисплея індикатора з боку покупця відіграє більш важливу роль.

З урахуванням наявності вітрин та холодильного обладнання дуже важливо забезпечити як для продавця, так і для покупця хорошу видимість результатів зважування.

Тому набагато практичніше і вигідніше купити для магазину ваги з дисплеєм, розміщеним на стійкі.

Індикатор розміщений на стійкі в залежності від моделі ваг може бути одностороннім, з боку покупця, або двостороннім.

При односторонньому дисплеї на стійкі для продавця табло розміщується на корпусі.

Дисплей у моделях торгових ваг розділений на три вікна, що дозволяє виводити дані про результати зважування одночасно за трьома важливими параметрами.

Таким чином відображається ціна виваженого товару, вага та вартість покупки.

Функціонал ваг для торгівлі орієнтований насамперед на специфіку товарної групи та роботи продавця в магазині, тому це вагове обладнання оснащене функцією:

 • тарування
 • підсумовування
 • автоматичного обнуління
 • утримання останніх результатів зважування
 • передачею результатів у програму товарного обліку

Платформа ваг для продажу вагових товарів та продуктів харчування зроблена з антикорозійної нержавіючої сталі, захищена від впливу вологи та механічних пошкоджень.

Високий рівень вологозахисту дозволяє проводити на вагах зважування м’яса, риби, морепродуктів та будь-якого товару, що містить високий рівень вологості.

Як вибрати ваги товарні

Електронні ваги товарні використовуються для роздрібної, дрібнооптової та оптової торгівлі в магазинах, на базарі та оптових товарних базах.

Також це вагове обладнання досить широко використовується на виробництві, складах, логістичних центрах та поштових відділеннях.

У заготівельній діяльності при прийомі металобрухту та вторинної сировини, а також при закупівлі сільськогосподарської продукції, овочів і фруктів, також досить широко застосовуються товарні ваги.

Така універсальність застосування пов’язана насамперед із функціональними можливостями та технічними параметрами даного ваговимірювального обладнання.

Варіативна за габаритами від компактної до максимально широкої посилена платформа дозволяє проводити зважування фактично будь-яких виробів та матеріалів з максимальною межею зважування від тридцяти до шестисот кілограмів, за високої точності шкали звіту дискретності та функціональних характеристик.

Як вибрати промислові ваги

До промислових ваг в першу чергу необхідно віднести моделі:

 • платформних ваг
 • палетних ваг
 • балкових стрижневих ваг

Це вагове обладнання, завдяки особливим експлуатаційним можливостям та технічним характеристикам знайшло своє широке застосування, перш за все на промислових та переробних підприємствах, оптових складах та базах, будівельних магазинах, при продажу металопрокату та труб, прийомі металобрухту, у логістичних центрах, тваринництві та сільському господарстві.

Завдяки тому, що посилена платформа зроблена з товстого сталевого листа з рифленою поверхнею і покрита захисним порошковим покриттям, вона не сприйнятлива до ударів та інших механічних пошкоджень, впливу кислот, корозії, пилу та вологи.

Рифлене покриття зовнішньої сторони платформи дозволяє зафіксувати вантаж при зважуванні та оберігає від потенційно можливого ковзання.

Розміри платформи в товарних вагах варіативні від компактних до максимально широких, по кілька метрів у довжину і ширину.

Розмір платформи у вагах промислового типу підбирається індивідуально під габарити вантажу, що дуже важливо для ефективної експлуатації ваг на складах та промислових підприємствах.

Номінальне навантаження також варіативне і залежить від обраної моделі.

В асортименті нашого інтернет-маркету широко представлені промислові ваги з найбільшою межею зважування від 500 кг до 10 тон.

Конструкція платформних промислових ваг дає можливість проводити монтаж ваговимірювального обладнання в спеціальний приямок, що дозволяє завозити на платформу ваги будь-які вантажі за допомогою рокли, електрокари або складського візка.

Така особливість конструкції дає можливість оптимізувати та максимально скоротити час, що витрачається на проведення зважування виробів та матеріалів при вантажно-розвантажувальних роботах.

Ваги палетні завдяки особливостям конструкції та експлуатаційним можливостям дозволяють проводити зважування виробів та матеріалів, розміщених на європіддонах та палетах з граничних ваг до п’яти тон.

Посилена П-подібна конструкція вагомої платформи дозволяє не знімати вантажів, які розміщені на піддонах або палетах під час проведення зважування.

Піддон легко розміщується на П-подібній платформі промислових ваг за допомогою електрокари або рокли, що дає можливість максимально скоротити час прийому та відпустки вагового товару.

Ваги балкові стрижневі за особливостями конструкції та класу захисту максимально зручні та повністю підходять для застосування на складах та в умовах промислового підприємства завдяки можливості значного розширення балок платформи для проведення зважування великогабаритних виробів, зокрема швелерів, куточків, труб, а також металопрокату.

Одночасно стрижневі ваги можуть використовуватися так само, як і платформні якщо на балки розмістити лист металу або піддон.

Створивши таку імпровізовану платформу і провівши тарування, ви зможете здійснювати зважування будь-яких навіть дуже негабаритних виробів вагою до 5 тон.

Як вибрати ваги для зважування тварин

Ваги для зважування тварин завдяки збірній конструкції та посиленій платформі з найбільшою межею зважування від 100 кг до 3 тон знайшли своє широке застосування у тваринницьких та фермерських господарствах, у ветеринарних лікарнях, заготівельній діяльності та м’ясокомбінатах.

Ваги для тварин, дають можливість провести зважування:

 • телят
 • биків
 • корів
 • коней
 • поросят
 • свиней
 • кіз
 • вівці
 • баранів
 • свійської птиці

Періодичні зважування тварин важливі та необхідні для складання оптимально правильного раціону харчування розрахувавши необхідну кількість кормів та харчових добавок.

У той же час визначення точної ваги тварини необхідне при лікуванні для складання пропорції ліків або правильного проведення вакцинації.

Як вибрати роклу з вагами

Рокла з вагами завдяки особливостям конструкції та унікальним експлуатаційним характеристикам знайшла своє широке застосування на продуктових базах, оптових складах, у будівельних та продуктових супермаркетах, у логістичних центрах, транспортних компаніях та на промислових підприємствах.

Поєднання гідравлічної складської рокли з вагами, яке стало можливим завдяки установці вагового процесора та тензодатчиків дозволило повною мірою прискорити та оптимізувати проведення розвантажувально-вантажних робіт.

Будь-який вантаж, товар, виріб або матеріал, який розміщується на піддоні, тепер можна досить просто і точно зважити безпосередньо під час перевезення на гідравлічній роклі.

Провівши тарування піддону, ви можете зважити його з вантажем і одразу отримати чисту вагу товарів без урахування тари.

Проведення зважування без необхідності розміщувати піддон з товаром на ваги та знімати його назад, розбирати та заново збирати товари на піддон для проведення зважування, значно спрощують та прискорюють проведення вантажно-розвантажувальних робіт без втрати точності визначення ваги.

Без альтернативним і найбільш вигідним та ефективним способом визначення ваги при завантаженні фур, залізничних вагонів, кораблів та барж є електронні кранові ваги.

Як вибрати кранові ваги

Функціональні можливості та експлуатаційні характеристики кранових ваг зробили це обладнання необхідним та затребуваним на майданчиках заготівлі металобрухту, металобазах, промислових підприємствах та у логістичних центрах, а також на складах, у кар’єрах, сортувальних станціях, річкових та морських портах.

Контроль ваги при проведенні вивантаження та особливо навантаженні фур, вагонів та барж дуже важливий для того, щоб не допустити недовантаження або перевантаження, правильно розподілити вагу по всій площі, вести облік руху товарів та виписати товарно-транспортну накладну.

Межа допустимого зважування в кранових вагах варіативна і становить залежно від обраної моделі від 150 кг до 50 тон.

Управління вагами може проводитися на віддаленій відстані через пульт з радіоканалом, а дані можуть виводитися не тільки на дисплей ваг, а й на табло виносного типу, що дублює.

Придбати вагове обладнання

Придбати вагове обладнання та ваги ви можете недорого за цінами виробників та із заводською гарантією якості, зробивши замовлення в нашому інтернет магазині.

Вагове обладнання, представлене в нашому каталозі сертифіковано згідно з українськими стандартами, а перед відправкою обов’язково проходить перевірку, налаштування та калібрування.

Сплатити замовлення можна як за безготівковим розрахунком, так і післяплатою при отриманні.

Доставка ваговимірювального обладнання та ваг здійснюється у всі міста, селища та села України поштовими компаніями.