Термінали збору даних

размещено в: Блог | 0

Термінали збору даних завдяки технічним параметрам та функціональним можливостям знайшли своє широке застосування насамперед на оптових складах, у поштових відділеннях та логістичних центрах.
Унікальність ТСД полягає в оптимізації отримання, обробки та подальшого системного зберігання інформації про товари, які приймаються та розміщуються на складі.
Термінали збору даних — це портативний невеликий, за вагою та розміром, електронний пристрій, який легко поміщається в руці комірника, оператора або обліковця товару.
Функціональні параметри ТСД дають можливість максимально швидко і просто за допомогою сканування отримувати всю повну інформацію про товар.
Опція розпізнавання та зчитування штрих-кодів входить до базової комплектації практично всіх моделей, представлених у каталозі нашого інтернет-магазину.
Крім того, термінал оснащується в залежності від моделі вбудованої клавіатурою для зручного введення необхідних облікових даних товару або сенсорним екраном дисплея.
Практичність ТСД полягає у можливості не тільки отримувати при проведенні сканування інформацію про товар, але також зберігати отримані дані, використовувати при складанні звітів, обліку, а за потреби і передавати на інші електронні пристрої до хмарних баз даних, комп’ютерів, ноутбуків та планшетів.
За великим рахунком термінал, що використовується для збору даних про товари, є портативним комп’ютером комірника.
У цьому немає нічого незвичайного, оскільки цей електронний пристрій оснащений спеціалізованим програмним забезпеченням, яке дає можливість, як зчитувати повну інформацію про товар, так проводити систематизацію та подальше зберігання в пам’яті.
Обробка отриманої інформації про товар включає можливість проведення форматування товарних списку або прискореного пошуку товару за декількома буквами або кодом.
ТСД завдяки широкому функціоналу дає можливість комірнику працювати з інформацією в режимі прийому товару або в режимі відвантаження.
Товар через вбудований сканер штрих-коду сканується, як при прийманні та постановці на облік у програму ведення товарних залишків, так і при відвантаженні товару зі складу та зняття необхідної кількості із залишків товарних запасів.
Ще одна корисна функція терміналу полягає у можливості формувати нові накладні при відвантаженні товарів.
Облік фактичної наявності товарів проводитися досить ефективно завдяки автоматичній програмі обліку, дозволяють виявити розбіжності у накладних.
Переоблік і ревізія товару завдяки скануванню штрих-кодів або цифрового коду, що менш часто використовується, проходить значно швидше і повністю виключає виникнення помилок.
При веденні обліку термінал дозволяє складати звіт за кількістю товару, його вагою чи розміром.
Кожен ТСД оснащений індивідуальним адаптованим під умови експлуатації програмним забезпеченням.
В той же час в асортименті нашого інтернет-магазину широко представлені моделі терміналів для збору даних, які адаптивні до використання різних бухгалтерських програм обліку.
Термінали збору даних загального призначення відрізняються невеликим портативним розміром і малою вагою, що дає можливість комірнику або оператору досить просто і легко переносити прилад по території складу протягом всієї зміни.
ТСД загального призначення дає можливість зчитувати дані про товари та супровідні накладні, передаючи отриману інформацію в базу даних комп’ютера через інтерфейс бездротового Bluetooth або Wi-Fi з’єднання.
Найчастіше термінали загального призначення оснащуються зручною пістолетною ручкою, яка дає можливість оператору максимально просто сканувати інформацію зі штрих-коду товару, навіть на великій відстані.
Працює термінал для збору даних загального типу автономно, від вбудованого акумулятора, що перезаряджається, або від стандартних батарейок.
Об’єм пам’яті залежить від обраної моделі, але навіть у недорогих терміналах він досить великий.
Якщо при роботі комірника необхідно, щоб дві руки при скануванні були вільні, що зазвичай необхідно для підняття легких коробок і ящиків, термінал можна зручно кріпити на зап’ястя.
Промислові ТСД з урахуванням умов експлуатації відрізняються високим класом захисту та оснащені корпусом, що оберігає електроніку від потенційно можливих випадкових падінь та ударів, а також від вологи, пилу та різких перепадів температурних режимів.
Термінал, призначений для збору даний промислового типу, завдяки адаптації до умов експлуатації та високому класу захисту може успішно працювати як в умовах виробничого цеху підприємства, так і на вулиці просто неба.
Крім штрих-кодів, промисловий термінал може зчитувати також RFID-мітки.
Вмонтовані ТСД, що вмонтовуються, більш габаритні за розмірами і встановлюються на складських візках або навантажувачах.
Клас захисту цього скануючого обладнання ще вищий і крім ударів м подряпин захищає від трясіння, високого ступеня запиленості та кліматичного впливу.
У ТСД може використовуватися як лазерний сканер штрих-коду, так і сканер Imager.
Зв’язок з комп’ютером може бути, як дротовий через спеціалізований порт, так і бездротовий через з’єднання Bluetooth або Wi-Fi.
В асортименті нашого інтернет-магазину електронні термінали, призначені для збору даних, представлені широкою асортиментною лінійкою, що дає можливість нашим покупцям підібрати найбільш оптимальну модель за поєднанням функціональності та вартості, яка повністю буде адаптована до специфіки вашого бізнесу.
Відвідавши наш магазин, ви зможете купити ТСД, тому що термінали збору даних ціна на які знижена по акції, продаються зі знижкою післяплатою та за безготівковим розрахунком з доставкою по Україні.