Рокла з вагами

размещено в: Блог | 0

В нашому інтернет-магазині рокла з вагами для складу з номінальним навантаженням від 500 кг до 3 тон продається дешево за безготівковий розрахунок та післяплатою.

Рокла з вагами дає можливість оптимізувати та спростити прийом та відпуск товару завдяки можливості проводити зважування при транспортуванні товарів, виробів та матеріалів, на піддоні в коробці, у мішку, у ящику, каністрі чи бочці.

Рокла з вагами набагато зручніша за складський гідравлічний візок, оскільки дає можливість скоротити кількість операцій, що проводяться, і при цьому максимально прискорити, спростити і оптимізувати роботу комірників і вантажників.

Рокла оснащена ваговимірювальним обладнанням дозволяє спростити та прискорити процес проведення зважування та транспортування будь-яких вантажів, товарів, матеріалів та виробів під час проведення розвантажувально-вантажних робіт.

Номінальне навантаження рокли

Діапазон зважування за допомогою рокли максимально широкий і дає можливість проводити мінімальне зважування вагою від 10 кілограмів при найбільшій допустимій межі зважування рівним 3 тонам.

Завдяки використанню тензометричних датчиків забезпечується максимально точне проведення зважування та оперативне виведення результатів не тільки на екран дисплея вагового процесора, а й через спеціалізований інтерфейс та порт на комп’ютер у програму ведення складського обліку та на принтер для друку етикеток.

Експлуатація рокли з вагами

Використання рокли з вагами на складах буде вигідним перш за все тому, що це транспортувальне обладнання поєднує в собі дві найбільш важливі функції, транспортування вантажу по території складу і його зважування без використання складських стаціонарних ваг.

Таке поєднання функціональних можливостей і технічних характеристик дозволяє максимально скоротити час, витрачений на прийом товару або на його навантаження у фури та вагони.

Проведення зважування вантажу одночасно з підйомом його на вила гідравлічної рокли, скорочує процес встановлення та зняття вантажу зі стаціонарних ваг і максимально оптимізує процес роботи співробітників складу заощаджуючи їх час.

Найбільш зручно, за допомогою гідравлічної рокли з вагами, проводити зважування товарів та вантажів, упакованих або складених на піддони.

У той самий час завдяки довгим лижам за допомогою рокли можна проводити зважування вантажів, упакованих у мішки, коробки, каністри або бочки при проведенні їх транспортування.

Конструкція рокли з вагами

Конструкція складської гідравлічної рокли оснащеної електронними вагами посилена та захищена від механічних пошкоджень. Це складське обладнання для проведення точного зважування оснащене тензодатчиками. Результати отриманих зважувань відображаються на дисплеї електронного вагового процесора, розміщеного на корпусі ваги рокли.

Корпус гідравлічної рокли з вагами посилений та оснащений металевою конструкцією, яка не сприйнятлива до механічних пошкоджень та ударів.

Функціональні можливості рокли

За своїми функціональними можливостями рокла з вагами досить зручна та практична в експлуатації та дає можливість використовувати при проведенні зважування функцію:

 • тарування по всьому діапазону зважування
 • підсумовування результатів зважування
 • автоматичної установки показників нуля
 • стабілізації ваги
 • пам’яті ваги тари
 • пам’яті цін товарів

Характеристики рокли з вагами

До технічних та експлуатаційних характеристик гідравлічної рокли з вагами необхідно насамперед віднести:

 • автономну роботу від акумулятора
 • індикація рівня заряду акумулятора
 • посилена конструкція із захистом від можливого перевантаження
 • підключення до комп’ютера та принтера етикеток
 • діапазон робочих температур -10°C +40°C
 • кермові колеса з чавуну з поліуретановим покриттям
 • ваговий процесор із класом захисту IP54
 • табло індикатора з яскравим дисплеєм

Завдяки широким експлуатаційно-технічним характеристикам та функціональним можливостям ваги рокла дозволяють значно спростити облік товару та оптимізувати роботу вантажників, комірників та обліковців.

Де купити роклу з вагами

Всі гідравлічні рокли оснащені електронними вагами, які представлені в каталозі нашого інтернет-магазину відрізняються надійністю та довговічністю в роботі, а їхня висока якість підтверджена відповідними українськими та міжнародними сертифікатами, які повною мірою підтверджують відповідність даного ваговимірювального транспортного складського обладнання стандартам ГОСТу.

Всі гідравлічні рокли з електронними вагами в обов’язковому порядку проходять спеціальну перевірки та атестацію в центрі метрології, завдяки чому можуть успішно та ефективно експлуатуватися у складських та виробничих приміщеннях, а також на вулиці під час навантаження та вивантаження машин, вагонів та фур.

Відвідавши каталог нашого магазину, ви зможете вибрати гідравлічну роклу з вагами стандартної моделі, а також звернути увагу на широкі, короткі або довгі вили.

Всі моделі представлені у нас у максимально широкому ціновому діапазоні від економії недорогих варіантів до самохідних та електричних моделей.

Наші консультанти завжди готові допомогти вам зробити вибір підібрати ту модель, яка буде повною мірою відповідати вимогам вашого бізнесу, довго та надійно пропрацює на вашому складі, оптимізувавши та значно спростивши процес прийому, обліку та відпуску товарів, виробів та матеріалів.

Рокла з вагами для складу продається за готівковий розрахунок післяплатою і безготівково.

Доставка здійснюється у всі міста села та селища України