Медичні ваги

размещено в: Блог | 0

Вибрати медичні ваги правильно і не помилитися, можна тільки розуміючи, які завдання виконуватиме вагове медичне обладнання і де саме використовуватиметься.
Терези для немовлят будуть необхідні з перших днів життя малюка і на протязі всього першого року.

Спеціалізоване вагове медичне обладнання, яке використовується для визначення точної ваги пацієнтів на інвалідних кріслах та лікарняних ліжках, затребуване насамперед у лікарнях, медичних центрах та профілакторіях.

Вибрати медичні ваги з ростоміром найпростіше, оскільки це обладнання багато в чому схоже на стандартні товарні ваги та має широке застосування від медичних центрів, до шкіл, тренажерних залів, спортивних та оздоровчих центрів.

Роблячи вибір медичного вагового обладнання, крім призначення та умов експлуатації, дуже важливо також враховувати технічні та функціональні характеристики кожної окремої моделі.

Медичні ваги з ростоміром

Електронні медичні ваги з ростоміром відрізняються більш широким застосуванням, ніж спеціалізоване вагове медичне обладнання і широко використовуються в медицині, професійному та аматорському спорті, а також при заняттях фізкультурою, оздоровленні або реабілітації організму.

Така максимальна широта використання насамперед пов’язана з простотою застосування, максимальним рівнем зручності та двома важливими опціями, які є загально визначальними, як у тому випадку, коли людина активно займається спортом, так і у разі, коли необхідно провести діагностику здоров’я його організму.

Такими важливими опціями є можливість визначення точної ваги і росту людини.

Для визначення зростання медичні ваги оснащені спеціальним зручним телескопічним ростоміром, який може висуватися на висоту до двох з половиною метрів і при необхідності збиратися і не перевищувати по висоті стійку з індикатором.

Ваговий процесор розміщується на стійкі, таким чином, що результат проведеного зважування відображається найбільш зручно для очей та візуального сприйняття результат проведеного зважування.

Незважаючи на загальну подібність, на відміну від товарних, медичні ваги з телескопічним ростоміром оснащені широкою ваговою платформою, що дає можливість навіть дорослій людині, легко без будь-яких додаткових зусиль розміститися на платформі для проведення зважування.

Телескопічний ростомір завдяки висувній конструкції дозволяє максимально заощадити місце при розміщенні ваг.

Стійка за своєю конструкцією розбірна, а ростомір, який розміщений у середині не буде на заваді і розбирається в комплекті.

Така конструкція дає можливість легко і легко транспортувати ваги при необхідності, швидко збирати і розбирати.

За параметром номінальних навантажень, медичні ваги з ростоміром можуть бути в залежності від моделі, розраховані на максимальну межу зважування 150 кг при дискретності 5 грам або на 300 кг, з кроком шкали звіту дискретності дорівнює 10 грам.

Спортивні ваги з ростоміром

Крім лікарень, медичних та оздоровчих центрів ваги з ростоміром, найчастіше використовуються у професійному чи аматорському спорті, а також у фізкультурі.

Правильне визначення ваги та зростання дуже важливе для людей, які займаються суперечкою на професійному чи аматорському рівні, або просто ведуть активний спосіб життя, стежать за харчуванням та здоров’ям, намагаються підтримувати в оптимальній формі вагу та фігуру.

При фізичних і спортивних навантаженнях дуже важливо правильно скласти план тренувань, визначити оптимальну інтенсивність занять, правильно скласти дієту і раціон харчування.

Провести аналіз та зробити правильні висновки допоможе зважування, яке буде проводитися перед початком та після завершення тренування.

Аналізуючи динаміку зміни ваги можна побачити наскільки необхідно збільшити або навпаки зменшить інтенсивність і величину навантажень, що одержуються, а також визначити ефективність складеної дієти.

Спеціалізовані медичні ваги

Електронні спеціалізовані медичні ваги, не маючи широкого застосування, дуже важливі, дають можливість визначення точної ваги пацієнтів лікарень, медичних та оздоровчих центрів, санаторіїв та профілакторіїв.

Головна перевага спеціалізованих медичних електронних терезів полягає у можливості провести зважування інвалідів, сидячих або лежачих хворих, які прибувають на лікуванні чи медичному обстеженні.

Точне визначення ваги пацієнта, з можливістю проводити періодичне зважування, необхідно для правильного розрахунку доз лікарських препаратів, а також для складання дієти та раціону харчування хворого.

Відстежуючи динаміку набору та втрати пацієнтом ваги можна правильно проводити коригування лікування.

Проведення зважування хворого на спеціалізованих медичних терезах, дає можливість визначення точної ваги, без необхідності пацієнта залишати інвалідне крісло або лікарняне ліжко.

Ваги медичні спеціалізовані можуть ефективно використовуватися для зважування, як сидячих, так і лежачих пацієнтів завдяки спеціалізованій функції тарування.

Опція визначення маси тари, дозволяє провести зважування медичного ліжка або інвалідного крісла без людини та внесення отриманих результатів еталонної ваги тари на згадку про ваги, що дозволяє згодом, при зважуванні крісла або ліжка з пацієнтом, використовуючи метод віднімання швидко та легко визначити точну вагу пацієнта.

Медичні ваги для немовлят

Електронні медичні ваги для немовлят є спеціалізованим ваговимірювальним обладнанням, яке дуже важливе та корисне з перших днів народження малюка і до року.

За своєю конструкцією медичні ваги для зважування немовляти оснащені зручною широкою чашею та ростоміром.

Така проста конструкція дає можливість проводити зважування новонародженого малюка необмежену кількість разів протягом дня, перед та після годування.

Отримуючи так часто результати зважування та проводячи аналіз динаміки зміни зростання та ваги малюка, ви зможете максимально правильно визначити:

  • наскільки малюк справді наїдається
  • наскільки правильно набирає вагу відповідно до свого віку
  • наскільки зростання відповідає віку дитини
  • наскільки зростання пропорційне вазі

Аналіз отриманих результатів зважування дає можливість підібрати найбільш оптимальний раціон харчування та дозволяє стежити за здоров’ям та правильним розвитком малюка в цілому.

Інтеграція медичних ваг з комп’ютером

Спеціалізовані вузькопрофільні медичні ваги, які використовуються для контролю ваги хворих у період лікування, а також пацієнтів при обстеженні в лікарнях та медичних центрах призначені та необхідні для проведення порівняльного аналізу та коригування лікування, а також для правильного визначення дозування медичних препаратів та підбору найбільш оптимального раціону харчування та дієти.

Ваги медичні з ростоміром, також використовуються для контролю за вагою та загальним здоров’ям людини, яка активно займається спортом, відновлює організм після перенесеної операції або травми, позбавляється зайвих кілограм та відновлює фігуру за допомогою спортивних навантажень та дієти.

У всіх перерахованих вище випадках, також проводиться порівняльний аналіз результатів зважування, визначення інтенсивності спортивних навантажень, кількості тренувань і коригування раціону харчування чи дієти.

Для того щоб порівняльний аналіз був з одного боку максимально точним, а з іншого простим при проведенні, медичні ваги через спеціальний вбудований порт інтегруються та підключаються до комп’ютера або іншого обладнання медичного призначення.

Інтеграція ваги з комп’ютером та адаптація до спеціалізованих програм дає можливість передавати отримані результати проведеного зважування ваги та визначення зростання не тільки на дисплей індикатора ваг, але також у спеціалізовані мобільні програми та програми.

Спеціалізовані програми обробляють та зберігають у пам’яті отримані результати, що дає можливість отримати аналіз змін у будь-якому часовому проміжку, протягом лічених секунд.

Автоматизація, що виключає помилку та необхідність проводити ручну обробку даних.

Програма сама визначити найбільш оптимальний варіант раціону харчування та величини фізичних навантажень, допоможе провести правильне коригування та покращити лікування пацієнта.

Характеристики медичних ваг

Правильно вибрати медичні ваги можна лише з огляду на технічні характеристики та функціональні можливості кожної окремої моделі, представленої в каталозі нашого інтернет-маркету.

З урахуванням умов експлуатації ваговимірювального медичного обладнання важливо також враховувати клас захисту.

Корпус ваг для забезпечення високого рівня захисту виробляється з антикорозійної нержавіючої сталі, що дозволяє експлуатувати вагове медичне обладнання в умовах підвищеної вологості, саунах і лазнях, басейнах і водно-оздоровчих комплексах, на стадіонах і тренувальних базах.

Крім високого рівня захисту від вологи, механічні ваги також повинні бути несприйнятливими до механічних пошкоджень і оснащені функцією захисту від перевантаження.

Вагова платформа, корпус та рама медичних ваг відрізняються широтою габаритів та посилені, що дозволяє проводити максимальне зважування до 300 кг.

Вибрати медичні ваги з ростоміром, ваги для немовлят, вагове обладнання для зважування пацієнтів на інвалідних кріслах та лікарняних ліжках ви зможете, враховуючи всі перераховані вище параметри, функціональні можливості та експлуатаційно-технічні характеристики.