Товарні ваги

размещено в: Блог | 0

Враховуючи умови експлуатації, технічні характеристики, функціональні можливості, та межу зважування, як правильно вибрати товарні ваги для складу, пункту прийому металобрухту чи виробництва

Електронні товарні ваги завдяки своїм широким функціональним можливостям та невисокій вартості, сьогодні досить широко застосовуються в магазинах, на оптових складах, сільському господарстві заготівельної діяльності та на підприємствах переробної промисловості.

Кожна модель ваг товарних має свої технічні характеристики та індивідуальні функціональні можливості саме тому від правильного вибору цього ваговимірювального обладнання залежить успішність та рентабельність вашого бізнесу.

Товарні ваги технічні характеристики

Також, роблячи свій вибір на користь тієї чи іншої моделі, необхідно звернути особливу увагу на технічні характеристики:

  • Міцність датчиків визначення ваги
  • Точний датчик визначення ваги
  • Широту функціональних можливостей
  • Рівень посилення корпусу
  • Тривалість роботи акумулятора в автономному режимі
  • Наявність індикатора рівня заряду батареї

Товарні ваги функціональні можливості

Функціональні можливості дуже важливі, оскільки вони повною мірою впливають на ефективність використання ваг на складах та при виносній торгівлі, а також багато в чому визначають можливість їх експлуатації у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості та запиленості.

Якщо ви плануєте використовувати товарні ваги на вулиці або в приміщенні, що погано опалюється, необхідно звернути увагу на температурний режим використання обладнання і тому дуже важливо щоб ваги могли працювати, як при температурі до мінус 20 градусів морозу, так і при жарі в 40 градусів.

Вагова платформа, призначена для розміщення та подальшого зважування вантажів, буде надійною, якщо вона зроблена з товстого шару металу або з нержавіючих сплавів, а корпус цього вагового обладнання повинен бути міцним, металевим і несприйнятливим до механічних пошкоджень.

Експлуатація товарних ваг

Для того, щоб правильно вибирати товарні ваги необхідно насамперед врахувати, досить велика кількість факторів, які кардинально впливатимуть на простоту та зручність процесу проведення зважування.

Найбільш важливим і найголовнішим фактором у цьому списку, звичайно ж, будуть ті умови, в яких передбачається експлуатувати це обладнання.

Умови експлуатації ваг у торговому залі магазину будівельних матеріалів чи супермаркету будуть значно відрізняються від умов експлуатації на складі при виносній дрібнооптовій торгівлі на ринку, на виробництві або відкритому майданчику з прийому металобрухту.

При експлуатації товарних ваг у магазині рівень захисту тензодатчика та електроніки від згубного впливу вологи та пилу не відіграватиме такої вирішальної ролі, як при експлуатації цього обладнання на складах або на вулиці, де рівень можливої ​​запиленості та вологості повітря може бути високим. У таких умовах експлуатації товарні ваги повинні мати рівень захисту вагової електроніки та тензометричного датчика не нижче IP 54.

Товарні ваги для складу

Оскільки в нашій країні на складах найчастіше не найяскравіше та якісне освітлення, а зважування різних товарів може проводитися навіть на вулиці у вечірній час доби, дуже важливо, щоб це обладнання мало яскраву індикацію табло з підсвічуванням. У цьому випадку навіть при поганому освітленні комірник зможе побачити результати проведеного зважування.

Враховуючи зручність комірника і своїх клієнтів необхідно визначити, наскільки при проведенні зважування буде важлива стійка під дисплей або куди практичніше буде виносне табло на кабелі, яке сказати в залежності від моделі може бути розміщене на відстані до 5 метрів від ваг.

Не менш важлива і інтеграція ваги з комп’ютером і принтером, яка можлива завдяки спеціальному порту для підключення. Вибравши таку модель товарної ваги, ви зможете отримувати всю необхідну інформацію про проведене зважування не тільки на табло, але й відразу ж у програми ведення складського обліку або товарних залишків, а при інтеграції з принтером зможете відразу роздрукувати отримані показання.

Безумовно функціональні особливості та можливості, тій чи іншій моделі ваг підбираються індивідуально та впливають на їхню вартість, але в той же час саме функціональні та експлуатаційні можливості вагового обладнання роблять його максимально ефективним, зручним та простим у використанні.

Товарні ваги ціна

Товарні ваги в каталозі нашого інтернет-маркету представлені досить широко як за вартістю моделі, так і по виробниках, проте роблячи свій вибір, не варто орієнтуватися тільки на ціну. Безумовно, вартість ваг важлива, але не є головним критерієм вибору, адже дуже часто дешевші моделі мають обмеження за функціональними можливостями, тоді як ваги із середню та високу вартість більш функціональні відрізняються своєю швидкодією та дають можливість спростити та оптимізувати роботу продавця.