Купити вбудований сканер штрих-коду

размещено в: Блог | 0

За безготівковим розрахунком та післяплатою з доставкою по Україні недорого купити вбудований сканер штрих-коду для роздрібного магазину та супермаркету.
Світлодіодний вбудований сканер штрих-коду
Усі сканери штрих-коду, що вбудовуються, комплектуються спеціалізованим оптичним модулем.

За типом модифікації та технічними можливостями оптичний модуль може бути лазерним або світлодіодним.

Світлодіодний оптичний модуль застосовується на вбудованому сканері штрих-коду оснащений вбудованою спеціалізованою світлодіодною матрицею, яка в процесі сканування засвічує нанесений штрих-код, отримуючи таким чином моментальне зображення.

Світлодіодні модулі у сканерах штрих-коду, що вбудовуються, за методом проведення зчитування може бути, як безконтактним, так і контактним.

Контактний світлодіодний модуль при проведенні зчитування штрих-коду використовує відносно не велике поле для сканування.

Мінімальна дальність контакту етикетки зі сканером не повинна перевищувати відстань два сантиметри.

Незважаючи на той факт, що продавцю для сканування необхідно фактично провести етикетку товар по зчитувальній поверхні світлодіодної матриці, контактний сканери штрих-коду, що вбудовується, завдяки невисокій вартістю, сьогодні користуються великою популярністю.

Купити вбудований сканер штрих-коду, оснащений світлодіодним модулем вигідно через невелику ціну для власників невеликих за прохідністю роздрібних магазинів.

Безконтактний сканер штрих-коду, що вбудовується, універсальний і зручний в роботі, тому це торговельно-касове обладнання сьогодні можна зустріти не тільки в невеликих роздрібних магазинах, але також в торгових мережах і супермаркетах.

Безконтактний сканер штрих-коду, що вбудовується, оснащений більш широким полем для проведення сканування, відрізняється швидкодією і можливістю здійснювати сканування на максимальній відстані від матриці 30 сантиметрів, що зручніше і практично при високій прохідності каси покупцями.
Лазерний вбудований сканер штрих-коду
Лазерний вбудований сканер штрих-коду зчитує інформацію на етикетці або упаковці товару за допомогою спеціалізованого лазерного діода.

Вбудований лазерний сканер відрізняється не тільки високою якістю, але також оперативністю та швидкістю проведення зчитування при дальності зчитування штрих-коду до десяти метрів.

Найпопулярнішими і найбільш надійними в роботі сьогодні справедливо вважається лазерний вбудований сканер штрих-коду багатоплощинного типу зі спеціалізованим елементом, що рухається, який вмонтований в оптичний модуль зчитування.

Багатоплощинний сканер штрих-коду, що вбудовується завдяки особливим функціональним можливостям, дозволяє проводити як горизонтальне, так і вертикальне і сканування.