Ручний сканер штрих-коду ціна

размещено в: Блог | 0

Ручний сканер штрих-коду ціна недорога, надається знижка для підприємців, складів, логістичних центрів, аптек, роздрібних магазинів, торгівельних мереж, оплата післяплатою, доставка по Україні.

Ручний сканер розпізнавання та подальшого зчитування штрих-коду на етикетці товару, який розміщений на упаковці, коробці або ящику є найпоширенішим видом торгово-касового обладнання.

Ручні сканери за своєю конструкцією, формою корпусу та ручки, а також за функціональними можливостями максимально зручні та дуже практичні для роботи продавця, касира, комірника або обліковця товару на складі.

Незважаючи на те, що на ручний сканер штрих-коду ціна дуже невисока, даний вид торгово-касового обладнання відрізняється ефективністю та надійністю в роботі, що дає можливість широкого застосування не тільки для роздрібної торгівлі, але також для прийому та відпуску товарів на складах, оптових базах та у логістичних центрах.

Підключення ручного сканера до комп’ютера

Для оптимізації продажів ручний сканер штрих-коду може підключатися не тільки до комп’ютера, але також до ноутбука та іншого обладнання, яке є носієм базою даних товарів.

Підключення проводиться через спеціалізований порт за допомогою дроту у дротових моделях сканера, а також через інфрачервоний порт, через бездротове Wi-Fi з’єднання у випадку, якщо ви використовуєте бездротову модель ручного сканера штрих-коду.

Адаптація сканера з базами даних, а також прикладними програмами ведення товарного обліку здійснюється за допомогою спеціального адаптивного інтерфейсу.

Внесення даних сканування в режимі реального часу в базу даних товару дає можливість завдяки проведеній інтеграції ручного сканера з програмами обліку не лише забезпечити продаж товару, а й максимально оптимізувати ведення обліку товарних залишків та проводити складання денного звіту про прийняті або продані товари.

Інтеграція ручного сканера з програмним забезпеченням дає можливість максимально швидко розпізнавати і сканувати штрих-код товару, що продається, отримавши повну таку інформацію:

 • назві товару
 • виробник
 • країна виробництва
 • одиниця виміру
 • вартість товару

Отримана при скануванні інформація в режимі реального часу передається на друк товарного чека, а також, в автоматичному режимі вноситися в денний звіт продажів і в програми ведення обліку товарних залишків, що дає можливість у будь-який момент бачити актуальними залишками товарів, що продаються, і відразу ж формувати заявку на постачання при досягненні залишків критично малого значення.

Завдяки інтеграції сканера з базою даних та підключенню до комп’ютера значно спрощується:

 • логістика
 • проведення ревізії
 • проведення переобліку
 • поповнення товарних запасів
 • ведення обліку товарних залишків
 • складання звіту денного продажу

Вибираємо ручний сканер

Завжди вибираємо ручний сканер штрих-коду уважно вивчіть технічні параметри, функціональні можливості та експлуатаційні характеристики кожної окремої моделі, яка представлена ​​в асортименті нашого інтернет-маркету.

Якщо після вивчення експлуатаційно-технічних даних сканера зробити самостійний вибір найбільш оптимальної моделі для вас складно, скористайтесь допомогою наших продавців-консультантів, які завжди готові дати пораду та підібрати оптимальну модель сканера з недорогою ціною, високим рівнем швидкодії, простоти та надійності під час експлуатації.