Аналізатори вологості

размещено в: Блог | 0

Аналізатори вологості необхідні і важливий для правильного визначення вмісту кількості вологи в тому чи іншому продукті, товарі, в сировині або матеріалі.

Для чого використовуються вологоміри

Дане надточне електронне лабораторне вагове обладнання використовується сьогодні для визначення точного рівня вологості в різних рідких і сипких продуктах.

Такі вимірювання необхідні насамперед для того, щоб правильно визначити, наскільки швидко той чи інший продукт втратить свою вагу внаслідок проведення сушіння.

В основі роботи вологоміра закладені функціональні можливості електронних ваг, які необхідні для визначення початкового і кінцева вага продукту, що аналізується, а також елемента нагріву, який і проводить сушіння речовини, товару або матеріалу.

Функціональні можливості аналізатора вологості

Завдяки особливим функціональним можливостям вологоміри сьогодні досить широко використовуються в деревопереробній, хімічній та харчовій промисловості, а також на виробництві та в лабораторіях.

Говорячи про функціональні можливості ваговимірювального лабораторного обладнання, необхідно перш за все відзначити, той факт, що ваги через спеціалізований порт можуть підключатися до комп’ютера та принтера, завдяки чому отримані результати аналізу в режимі реального часу можуть не тільки відображатися на індикаторі табло ваг, але й передаватися до програм аналізу та обліку, а також роздруковуватись для ведення звітності.

Функціональні можливості вологоміра дозволяють запрограмувати будь-який необхідний температурний режим індивідуально під кожен вид матеріалу, товару або сировини з урахуванням його фізико-хімічних властивостей і особливостей.

Головна перевага використання електронних вагових лабораторних аналізаторів вологості полягає перш за все в тому, що це надточне ваговимірювальне обладнання допомагають значно спростити і скоротить час визначення рівня вологості в тому чи іншому продукті, при цьому відрізняється високою точністю вимірювання, що проводиться в порівнянні з портативними моделями вологомірів.

Аналізатори вологості, залежно від моделі можуть відрізнятися один від одного, максимально допустимою межею зважування та способом керування вагою.

Так зокрема, керувати цим ваговимірювальним лабораторним обладнанням можна як за допомогою зручної клавіатури, яка встановлена ​​безпосередньо на корпусі вологоміра, так і через не менш зручний сенсорний дисплей.

Як вибрати аналізатор вологості

Вибираючи вологомір необхідно обов’язково враховувати:

  • розмір чаші
  • розмір сушильної камери
  • дискретність відліку
  • найбільша межа зважування
  • найменша межа зважування
  • інтервал між зважуваннями
  • максимальна температура сушіння
  • максимальний час сушіння
  • потужність джерела тепла
  • час нагріву до 100 °С

Ви завжди зможете вибрати в нашому онлайн-магазині той вологомір для аналізу вологості, який повною мірою відповідатиме всім вашим вимогам і при цьому буде якісним, надійним, довговічним в експлуатації і недорогим за своєю вартістю.

В нашому магазині ви завжди зможете недорого купити сертифіковані вологоміри, аналізатори вологості за безготівковим розрахунком, та післяплатою, замовивши доставку по Україні.