Товарні ваги 150 кг

размещено в: Блог | 0

Товарні ваги 150 кг номінальна межа зважування, відрізняються невисокою вартістю, при широких функціонально-технічних характеристиках, що забезпечує точне зважування та надійну роботу в умовах складського чи виробничого приміщення, а також на вулиці.

Де використовуються товарні ваги

Саме завдяки своїй надійності, точності та практичності дане вагове електронне обладнання сьогодні широко застосовується у торгівлі сільгосппродуктами, цукром, сіллю, крупами та кондитерськими виробами.

Ці ваги використовують і в магазинах, і на ринках, на складах, у пунктах прийому металобрухту та на підприємствах харчової та переробної промисловості.

Використовуючи товарні ваги з найбільшою межею зважування в 150 кілограмів, ви можете бути повністю впевнені в тому, що дане вагове обладнання дозволяє забезпечувати проведення максимально точного зважування в будь-яких погодних умовах завдяки захисту вагового індикатора, тензометричних датчиків та ваги платформи. Ці ваги надійно працюють і при -10 і +40.

Товарні ваги технічні характеристики

Функціональні особливості підлогових торгових ваг дозволяють провести точне зважування будь-яких товарів та виробів вагою до 150 кг, а також одразу здійснити підрахунок вартості товару та вирахувати здачу.

Експлуатаційно-технічні характеристики товарних ваг:

  • електроніка товарних ваг, надійно захищена від можливих механічних пошкоджень, пилу і вологи
  • автоматичне налаштування калібрування
  • двосторонній яскравий дисплей вагового процесора
  • дисплей оснащений яскравим вбудованим підсвічуванням для максимально зручного візуального сприйняття результатів зважування
  • зручна стійка під дисплей
  • вагова платформа зроблена з товстого листа рифленого металу, а в деяких моделях з нержавіючої сталі
  • вагова платформа ваг підлоги не схильна до корозії, що забезпечує її довговічність при експлуатації
  • збереження в пам’яті зважувань
  • підсумовування проведених зважувань
  • можливість експлуатації ваги від мережі в 220 В і автономно від акумулятора

Товарних ваги платформа

Наш інтернет маркет пропонує сьогодні своїм покупцям максимально широку лінійку різних моделей товарних ваг з робочим навантаженням до 150 кілограм та з ю платформою габаритами 300х400 мм.

Така платформа дозволяє забезпечити максимально точне зважування будь-яких товарів, які упаковані в бочки, тюки, кегі, мішки або коробки.

Товарні ваги 150 кг завдяки технічним характеристикам та функціональним можливостям призначені для використання як на відкритому повітрі, так і в приміщенні з будь-яким рівнем запиленості та вологості, що можливе завдяки високому класу захисту.

Ваги товарні підлогові можуть ефективно використовуватися як на складах, так і на підприємствах, у торгівлі та в заготівельній діяльності.

Недорого купити товарні ваги 150 кг межа зважування, оплата безготівковим розрахунком та післяплатою, продаємо товарні ваги з доставкою по Україні.