Вбудовані сканери штрих-коду

размещено в: Блог | 0

Вбудовані сканери штрих-коду безумовно є найбільш зручним і практичним торговельно-касовим обладнанням, що застосовується для зчитування інформації з етикеток і коробок.

На відміну від ручних аналогів, вбудовані сканери дають можливість набагато простіше і значно швидше зчитувати штрих-код і прискорити відпуск товару покупцю на каси з можливість після зчитування коду одночасно передавати інформацію в комп’ютер із внесенням даних про продаж до програми ведення обліку та денної звітності.

Вбудований сканер штрих-коду за своїми габаритами дуже компактний, що дає можливість підібрати необхідну модель з високою точністю габаритів для встановлення в будь-якій, найбільш зручній для продавця касовій зоні, зберегти естетичний вигляд і в створений інтер’єр.

Вбудований сканер штрих-коду на сьогоднішній день є безумовно універсальним, зручним та надійним у роботі, відрізняється дуже високою продуктивністю та одночасно простотою у використанні.

Для того, щоб продавець зміг працювати зі сканером вбудованого типу, йому не потрібна додаткова підготовка або володіння, якими-небудь особливими навичками.

Ось, мабуть, ті основні функціональні характеристики, які і зробили саме вбудовані сканери штрих-коду найбільш популярними для зчитування інформації укладеної в лінійний код з етикеток і коробок.

Вбудований сканер дає можливість максимально спростити та значно прискорити роботу касира, що збільшить пропускну спроможність як окремої каси, так і магазину в цілому.

Вбудовані сканери штрих-коду оснащені оптичним модулем

За типом оптичного модуля, сканери, що вбудовуються, бувають світлодіодними і лазерними.

Світлодіодний оптичний модуль оснащений вбудованою світлодіодною матрицею, яка під час роботи засвічує штрих-код, отримуючи моментально зображення.

Світлодіодні модулі за методом зчитування можуть бути контактними та безконтактними.

Контактні світлодіодні модулі для зчитування штрих-коду відрізняються невеликим полем для проведення скануванням та мінімальною дальністю контакту, що не перевищує відстань у 2 сантиметри.

Незважаючи на те, що продавцю доводиться фактично проводити товар по зчитувальній поверхні матриці, контактні світлодіодні сканери зчитування штрих-коду, які відрізняються невисокою вартістю, користуються великою популярністю насамперед у власників невеликих роздрібних магазинів.

Безконтактні сканери можна сьогодні зустріти, як у невеликих магазинах, так і в супермаркетах та торгових мережах, оскільки максимально прості у використанні, відрізняються ширшим полем сканування, швидкодією та можливістю проводити зчитування на відстані від поверхні матриці до 30 сантиметрів.

Лазерні сканери типу, що вбудовується, відрізняються високою якістю, оперативністю, швидкістю і дальністю для зчитування штрих-коду до 10 метрів, а зчитування інформації проводять за допомогою лазерного діода.

Найбільш популярними і надійними в роботі справедливо вважаються вбудовані лазерні багатоплощинні сканери штрих-коду з рушійним елементом вмонтованим в оптичний модуль.

Цей сканер за своїми функціональними характеристиками дає можливість проводити вертикальне та горизонтальне сканування.

Вбудований біоптичний Imager сканери, на сьогоднішній день є найсучаснішим типом скануючого обладнання.

Біоптичний сканер дає можливість проводити зчитування не лише лінійних, а й 2D штрих-кодів на досить великій відстані.

Головна особливість проведення біоптичного сканування полягає в тому, що сканер може зчитувати інформацію з етикетки або коробки, на якій нанесений штрих-код горизонтально або вертикально.

Провести зчитування можна як у одному напрямі, а й одночасно, оскільки режими працюють, як автономно, і сумісно, ​​що безумовно в рази підвищує швидкість зчитування інформації.

Зручно і те, що при поломці сканера, що працює в одному напрямку, виходить з ладу, можна використовувати другий сканер і таким чином значно відстрочити ремонт або купівлю нового сканера, як і не потрібно терміново закривати касу і можна продовжити відпустку покупців.

Ще одна перевага вбудованого біоптичного сканера штрих-коду полягає в тому, що він зможе сканувати штрих-код під абсолютно будь-яким кутом і навіть розпізнавати частини коду при його пошкодженні.

Завдяки своїм технічним характеристикам біоптичний вбудований сканер дуже зручний для роботи продавця, якому не потрібно більше розправляти упаковку товару при пошкодженні коду або кілька разів проводити товар через сканер, оскільки елемент, що зчитує, в цій моделі завжди спрацьовує з першого разу.

У вбудованому сканері виробниками передбачені спеціальні додаткові порти та інтерфейс, необхідний для підключення комп’ютера, торговельно-касового обладнання та ручного сканера. Що особливо буде зручним для сканування великогабаритних товарів.

Також біоптичні лазерні сканери штрих-коду, що вбудовуються, встановлюються в торгових POS-системах, розташованих у касових зонах супермаркетів, великих оптових складів з максимально великим потоком покупців, де буде потрібна максимально висока швидкість проведення сканування.

Наша компанія спеціалізується на постачанні торгово-касового обладнання від провідних українських та світових виробників.

Продаємо вбудовуванні сканери штрих-коду з вигідною знижкою підприємцем, власникам роздрібних магазинів, оптовим базам, складам, логістичним центрам, супермаркетам, та торговим мережам.

На всі моделі представлені в каталозі нашого інтернет-магазину поширюється заводська гарантія якості.

Доставка здійснюється у всі міста, селища та села України.

Купити сканери штрих-коду, що вбудовуються, завдяки прямим поставкам із заводів виробників покупці нашого інтернет-маркету зможуть недорого за безготівковим розрахунком і післяплатою після отримання доставки.