Ваги ювелірні

размещено в: Блог | 0

Електронні ваги кишенькові ювелірні, є надточним, практичним та зручним ваговимірювальним аналітичним обладнанням.

Розмір ювелірних ваг

Ваги, за компактністю своєї конструкції, цілком відповідають своїй назві. Вони дійсно дуже мініатюрні за розміром і в той же час дають можливість визначати надточну вагу при зважуванні практично в будь-якому місці навіть без обов’язкової наявності рівної поверхні.

Розмір аналітичних ювелірних ваг настільки маленьким, що вони можуть поміститися в кишені, а питома вага обладнання становить не більше 50 грам і тому вважаються міні-вагою мобільного переносного типу.

Незважаючи на їх мінімальний розмір, ювелірні ваги є повною мірою надточним ваговимірювальним обладнанням та дозволяють проводити зважування будь-яких ювелірних виробів з максимально високим точністю.

Технічні параметри ювелірних ваг

Крок перевірочного поділу, буде таким же мінімальним, як і на стандартних стаціонарних вагах і складе всього одну соту грама.

Зберігаючи максимально високу точність, це вагове обладнання дає можливість провести зважування в будь-яких необхідних одиницях виміру в таких, як грами, карати та унції.

Функціональні можливості ювелірних ваг

Крім вибору одиниці вимірювання зважування, ювелірні ваги мають наступні корисні функціональні можливості:

 • автоматичне відключення
 • автоматичне калібрування
 • облік ваги тари
 • крок розподілу дискретності шкали звіту дорівнює 0,001 грам
 • дисплей LCD з яскравим підсвічуванням
 • підрахунок штучних товарів
 • регулювання опори ніжок ваг
 • нержавіюча антикорозійна платформа ваг
 • живлення ваг від адаптера
 • живлення ваг автономне від батарейок
 • робоча температура використання ваги від +10 до +40 градусів

Де застосовуються ювелірні ваги

Завдяки унікальному поєднанню високої точності та компактності, мобільні ювелірні ваги стануть прекрасним вибір для професійного ювелірів, оцінювача ломбардів, майстра в ювелірній майстерні та для продавця ювелірного магазину, оскільки за допомогою аналітичних ваг можна легко перевірити вагу будь-якого ювелірного виробу, дорогоцінних.

А якщо питання стосується вашої професійної діяльності, то дане вагове аналітичне обладнання буде максимально функціональним і зручним завдяки своїй мобільності завжди у вас під рукою в потрібний момент.

Такі компактні ваги можна брати в дорогу і легко носити з собою на ділові зустрічі, проводячи зважування у клієнтів вдома або використовувати їх на виставках і презентаціях. Саме тому дане вагове обладнання користується такою великою популярністю у нумізматів, колекціонерів антикваріату та у ювелірів.

Де придбати ювелірні ваги

Сьогодні наш інтернет-маркет пропонує своїм покупцям надточні електронні кишенькові ювелірні вироби за найбільш доступними та недорогими цінами по безготівковому розрахунку, та післяплатою, доставка по Україні.

Ми продаємо аналітичні ваги з гарантією якості провідних українських, європейських та азіатських заводів виробників, забезпечуємо нашим покупцям, налаштування, калібрування, ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування, цього надточного ваговимірювального обладнання.