Ваги з друком етикеток

размещено в: Блог | 0

Електронні торгівельні та фасувальні ваги з друком етикеток будуть зручними для проведення зважування та маркування різних товарів.

Дане вагове обладнання допоможе визначити вагу товару та зможе в автоматичному режимі розрахувати його вартість. Завдяки вбудованому у ваги принтеру друкується і видається результат зважування, що проводиться, який виводиться на самоклеючій етикетці для правильного маркування даного товару.

Функціональні можливості ваг з друком етикетки

Завдяки функціональним особливостям цих ваг на цю етикетку наноситься ціна та штрих-код, який відповідає виваженому товару, вказується дата його виготовлення та навіть термін придатності. Також при використанні даних ваг ви зможете закласти можливість друку логотипу та адреси торгового підприємства. На чеку можна друкувати слоган, або рекламну інформацію, яка буде корисна покупцям. Завдяки цим функціональним можливостям, ваги з друком чека автоматизують та повною мірою спрощують процес проведення торгових операцій, пов’язаних із придбанням фасованого товару.

Сьогодні, без використання фасувальних терезів з печаткою етикеток не може обійтися жоден супермаркет. Оскільки, крім усіх перерахованих вище переваг, дане вагове обладнання може зберігати у своїй пам’яті великий масив даних, про товари, що дозволяє їх максимально широко використовувати в зонах самообслуговування продуктового супермаркету.

Електронні ваги з опцією друку етикеток представлені в асортименті нашого інтернет-маркету широким модельним рядом та модифікацією.

Асортимент ваг с друком етикетки

Так, зокрема, ви зможете купити:

  1. Ваги з друком чека для відділів самообслуговування, за структурою своєї моделі візуально зрозумілі при використанні покупцем. Вони наділені зручним інтерфейсом та клавіатурою з великими кнопками.
  2. Ваги, що друкують етикетки для використання у фасувальному цеху, відрізняються великим об’ємом пам’яті та спеціальною платформою для проведення зважування з максимальним навантаженням в 10 кілограм.
  3. Електронні ваги з друком чека для прилавка, як правило, укомплектовані додатковим дисплеєм, призначеним для покупця. Дисплей розташовуватиметься на спеціальній стійкі та його показання добре видно відвідувачам магазину.

Як вибрати ваги з друком етикетки

Головна відмінність моделей ваги з печаткою етикеток полягає в:

  1. Обсязі вбудованої пам’яті. Так, наприклад, ви зможете вибрати ваги з обсягом запам’ятовування до 4000 номенклатурних товарів і з обсягом вище за цей показник.
  2. Живлення ваг може здійснюватися від електричної мережі та від акумулятора, що заряджається.
  3. Клавіатура ваг може відрізнятися, залежно від моделі за кількістю кнопок та за їх розміром. При цьому сама по собі клавіатура може бути сенсорною, і традиційною у вигляді кнопок на панелі.
  4. Тип дисплея у вагах з друком етикетки, може бути рідкокристалічним та графічним. Також, залежно від того, використовуються ваги на касі або в зоні самообслуговування, вони можуть бути оснащені додатковим двостороннім або одностороннім дисплеєм.

Вибираючи ваги з друком етикеток, необхідно насамперед враховувати специфіку їх використання. При цьому ви зможете вибрати і купити у нас, бюджетний варіант це вагове обладнання або моделі, які працюють через Wi-Fi з’єднання і можуть бути інтегровані з програмами, що ведуть систему обліку відпуску товарів у магазині. Завдяки цій функції всі проведені зважування швидко враховуватимуться, і ви завжди знатимете актуальні залишки фасувального товару.

Торгівельні та фасувальні ваги з друком етикеток для продуктових магазинів, супермаркетів, та виробників продуктової групи товарів, продаємо зі скидкою післяплатою та за безготівковий розрахунок.