Ваги платформні

размещено в: Блог | 0

Недорого продаємо ваги платформні ціна зі знижкою, доставка по Україні, оплата приймається безготівковим розрахунком та післяплатою при отриманні замовлення в поштовому відділенні, гарантія виробника

Платформні ваги ціна на які досить недорога якщо при покупці ви скористалися знижкою, призначені для експлуатації на промислових підприємствах, металобазах, оптових складах та логістичних центрах, сільському господарстві та заготівельній діяльності.

Платформна вага призначена для статичного зважування будь-яких товарів, матеріалів і вантажів, які розміщені на піддонах з граничною вагою до 6 тон.

Функціональні можливості платформних ваг

Ваги платформні ціна на які знижена за знижкою з найбільшою межею зважування від 500 кг до 6 тон відрізняються не тільки за номінальним навантаженням та найменшою межею зважування, але також і за функціональними можливостями, які обов’язково необхідно враховувати для того, щоб правильно вибрати оптимальну модель промислового ваговимірювального. обладнання, яке повною мірою відповідатиме специфіці вашого бізнесу та експлуатаційним умовам роботи.

Базовий набір функціональних можливостей платформної ваги:

 • авто установка нуля
 • функція підсумовування кількох зважувань
 • тарування по всьому діапазону зважування
 • ваговий процесор розміщений на кабелі завдовжки два метри
 • індикатор контролю заряду батареї
 • яскравий односторонній індикатор
 • підсвічування індикатора
 • авто економ режим експлуатації
 • кулькові ніжки з регулюванням висоти
 • кулькові ніжки з гумовою основою для забезпечення стійкості
 • технічні характеристики платформних ваг

технічні характеристики промислових платформних ваг дозволяють провести точне зважування будь-яких товарів, вантажів та матеріалів із питомою вагою до шести тон.

Ваги платформні адаптовані до роботи в максимально складних кліматичних умовах на вулиці, при несприятливій погоді, яка не може вплинути на точність зважування, що проводиться завдяки високому класу захисту від впливу снігу, дощу, вологи і пилу.

В умовах вулиці або в промисловому неопалюваному приміщенні платформні ваги зможуть ефективно працювати як при морозі в тридцять градусів, так і при жарі в сорок градусів.

Габарити платформних ваг

Вибираючи оптимальну модель платформних ваг важливо враховувати розмір платформи.

Габарити платформи повинні забезпечити товарам або матеріалам, що зважуються, повне розміщення на поверхні листа, що дасть можливість забезпечити максимальну точність проведених зважувань завдяки збалансованому навантаженню на тензометричні датчики.

Вибираючи ваги за габаритами вагомої платформи важливо проаналізувати габарити товарів або виробів, що зважуються, і вибрати модель, що перевищує цей показник.

Точно також важливо знати найбільшу вагу вантажу, що зважується, і вибрати платформні ваги, які за межею максимально допустимого зважування будуть вищими за цей параметр.

Де придбати платформні ваги

Якщо ви поки не знаєте яку саме модель підлогових промислових платформних ваг купити зверніться за допомогою наших продавців-консультантів, які готові ознайомити вас з технічними та функціональними характеристиками кожної моделі та завжди готові допомогти з вибором оптимальної моделі за співвідношенням вартості та експлуатаційних характеристик.

Ви завжди зможете у нашому магазині купити ваги платформні ціна зі знижкою доступна для всіх клієнтів незалежно від моделі, розмірів платформи та номінальної межі зважування