Товарні ваги 600 кг

размещено в: Блог | 0

Платформні товарні ваги 600 кг межа номінального робочого навантаження завдяки посиленій конструкції та платформі, зручні та практичні для проведення зважування габаритних та негабаритних вантажів, товарів, виробів та матеріалів.

Характеристики товарних ваг

Широка вагова платформа здатна витримувати робоче навантаження до 600 кілограм за одне проведене зважування, що дає можливість використовувати це вагове обладнання, не тільки в торгівлі та на складах, а й на виробництві в харчовій та переробній промисловості, сільському господарстві та розподільчих центрах, будівництві та на майданчиках прийому вторинної сировини та металобрухту.

Функціонал товарних ваг

Крім максимально широкої та зручної платформи електронні товарні ваги будуть практичні в роботі, оскільки вони оснащені досить великою кількістю дуже корисних і необхідних функціональних можливостей, до яких можна в першу чергу віднести функції штучного підрахунку, тарування та підсумовування ваги.

А також завдяки внесенню цін на згадку про систему автоматичного визначення вартості зваженого товару та авто обнулінням.

Підлогова товарна вага з найбільшою межею зважування до 600 кг може експлуатуватися від мережі та в автономному режимі завдяки вбудованому акумулятору.

Ваговий процесор, залежно від обраної моделі, може бути розміщений на стійці або кабелі довжиною до 2 метрів. Також є товарні ваги з бездротовим з’єднанням індикатора з вагоприймальною платформою, що дуже зручно, якщо дане обладнання використовується на підприємствах.

Тип вагового індикатора також залежить від обраної моделі, і відповідно може бути рідкокристалічним (LCD) і світлодіодним (LED).

Табло товарних ваг оснащений підсвічуванням, яке дозволяє ефективно використовувати дане обладнання в нічний час доби та в погано освітлених виробничих приміщеннях.

Товарні ваги з робочим навантаженням до 600 кг завдяки посиленому захисту досить стійкі до перепадів температури повітря і будуть надійно працювати і на спеці, і при морозі, що дає можливість використовувати їх, на вулиці і в приміщеннях, що не опалюються.

Ціна товарних ваг

Ціни на товарні ваги 600 кг. межа допустимого зважування залежать не тільки від номінального навантаження та величини кроку звіту дискретності, але й від габаритів платформи, а також від функціональних можливостей кожної моделі.

У каталозі нашого інтернет-магазину широко представлені як дешевші економ моделі бюджетних ваг товарних, так і більш функціональні, оснащені нержавіючою платформою ваги і індикатором, з посиленим металевим корпусом і портом для підключення до комп’ютера і торгового обладнання.

Але незалежно від ціни та функціоналу, всі товарні ваги, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, ви завжди зможете купити з гарантією і за цінами заводів виробників.

Платформні товарні ваги 600 кг з посиленою платформою продаємо недорого ціна знижена оплата післяплата та безготівковий розрахунок доставка по Україні