Торгове обладнання

размещено в: Блог | 0

Торговельне обладнання дає можливість максимально оптимізувати, спростити та автоматизувати роздрібну торгівлю, прискоривши відпуск товарів та значно покращивши сервіс обслуговування покупця.

Принтери чеків та етикеток, сканери штрих-кодів, грошові ящики, касові апарати, торгові парасольки та розсувні намети, все це обладнання покликане допомогти в організації сучасного торгового місця продавця, як у магазині, так і при проведенні виносної чи виїзної торгівлі на базарі чи ярмарку.

Касове торговельне обладнання

Сучасне касове торговельне обладнання — це автономні пристрої вирішальні вузькопрофільні завдання, а електронні апарати, які інтегровані і ефективно взаємодіють друг з одним, реалізації проведення торгових операцій у режимі реального часу, з можливістю друку отриманих результатів, і навіть зі збереженням даних у програмах обліку та звітності, а також у базі даних товарів на POS системі або у хмарному файлі.

POS термінали

Завдяки розвитку сучасних технологій у багатьох магазинах, кафе, ресторанах та розважальних закладах використовуються замість звичної нам каси сенсорні POS термінали.

Головна та основна перевага POS терміналу полягає в тому, що це обладнання максимально ергономічне та компактне.

Невеликі розміри дозволяють встановити обладнання навіть на зовсім невеликому за розмірами прилавку в магазині або в закладі громадського харчування.

Компактність не означає обмеженість чи не функціональність, навпаки, POS термінал дуже зручний, якраз своєю оптимізацією торгових процесів, оскільки до цього касового обладнання підключаються принтер чеків, сканер штрих-кодів та касовий апарат.

POS термінал завдяки експлуатаційно-технічним характеристикам виконує роль комп’ютера та комунікатора всього торгово-касового обладнання.

Касові апарати

Касовий апарат необхідне і вже обов’язкове обладнання для всіх магазинів роздрібної та дрібнооптової торгівлі.

Функціональні можливості касового апарату дозволяють здійснювати реєстрацію досконалої купівлі товару, і навіть проведення облік фінансових операцій у процесі комерційної діяльності, що підтверджує надрукований фіскальний чек.

Грошові ящики

Для зберігання готівки, банкнотами, монетами та чеками при сплаті банківською карткою, на касах використовуються грошові ящики.

Кеш-бокс по суті є касовим міні сейфом, які, крім зберігання грошей, завдяки великій кількості внутрішніх відділів, дає можливість розсортувати готівку по номіналам, що значно збільшує швидкість розрахунку з покупцем на касі і прискорює відпуск продукції.

Високий рівень захисту від впливу вологи та вогню робить грошову скриньку необхідним і дуже важливим апаратом, що входить до торгово-касового обладнання сучасного магазину.

Принтер чеків

Принтер чеків використовується для друку не фіскальних чеків, які також широко використовуються як у роздрібних магазинах, так і в закладах громадського харчування або в розважальних центрах.

По швидкості друку та швидкодії принтер чеків залежить від вибраної моделі, як і по варіативності дій, що виконуються.

Так є вузькопрофільні принтери, які друкують тільки торгові чеки та широко профільні, які можуть також здійснювати друк квитанцій та накладних.

Принтери етикеток

Принтери етикеток також є обладнанням, яке досить часто використовується не тільки на виробництві або складі, але й у роздрібному магазині для друку етикеток товарів із зазначенням не тільки вартості, а й штрих-коду, виробника та назви товару, а також знижок та акційних пропозицій. .

Найчастіше принтер етикеток широко використовується в супермаркетах та магазинах із широким товарним асортиментом.

Сканер штрих-коду

Сканер штрих-коду незамінний при проведенні роздрібної торгівлі, оскільки фактично всі товари, які випускаються в нашій країні і в усьому світі проходять обов’язкове маркування.

Розпізнавання та сканування штрих-коду дає можливість за лічені частки секунди отримати повну інформацію про товар та його виробника, передати її на екран терміналу, відправити на друк чека та занести до програми ведення обліку.

Сканер штрих-коду допомагає повністю автоматизувати систему логістики, обліку та інвентаризації товару.

Сканер штрих-коду, як і інше торгове обладнання може підключатися до комп’ютера, касового апарату, принтера та загалом до POS системи.

За способом застосування сканери можуть бути вбудованими та ручними, проводити зчитування лінійних та дводіапазонних кодів.

Торгові намети

Торгові намети та парасольки, також важливі у роздрібній торгівлі, проте вони спеціалізовані на виносному та виїзному продажі товарів і тому, найчастіше зустрічаються та ефективно використовуються на базарах та ярмарках.

Головне завдання парасольки та розсувного намету полягає у забезпеченні максимального захисту покупця, продавця та товару за будь-якої погоди, навіть під палючим спекотним літнім сонцем, снігом та проливним холодним осіннім дощем.

Придбати торгове обладнання

Сучасне функціональне та широко профільне торгове обладнання, принтери чеків та етикеток, вбудовані та ручні сканери штрих-кодів, грошові ящики, POS термінали, парасольки та розсувні намети ви завжди зможете недорого купити в нашому інтернет-маркеті.

POS торгове обладнання продаємо недорого, ціна знижена за безготівковим розрахунком та післяплатою.