Ручні сканери штрих-коду

размещено в: Блог | 0

Ручні сканери штрих-коду зручне та практичне торгове обладнання, яке дає можливість оптимізувати та прискорити відпуск товарів у магазині, а також налагодити систему обліку продажу та товарних залишків у роздрібних магазинах, на складах, у логістичних центрах та супермаркетах, та будь-яких інших торгових точках.

Сканери для зчитування штрих-кодів за методом використання можуть бути стаціонарними, вбудованими та ручними.

Найбільш поширеними на сьогоднішній день є ручні сканери штрих-кодів, які досить мобільні зручні та практичні, відрізняються високою оперативністю, що дозволяє за лічені секунди вважати всю необхідну інформацію про товар, методом сканування штрих-коду розміщеного на упаковці товару або етикетці.

Вибір на користь ручного сканера штрих-коду обґрунтований насамперед функціональними можливостями торговельного обладнання.

Головна функція, якою оснащений на базовому рівні ручний сканер штрих-коду, полягає у точній та оперативній ідентифікації будь-якого товару на коробці чи етикетці якого розміщено лінійний штрих-код. Завдяки скануванню штрих-коду можна отримати інформацію про виробника, внутрішній артикль, одиницю вимірювання та вартість.

Інформація про прийом або продаж товару, що сканується передається на один із спеціалізованих пристроїв зберігання інформації. Таким обладнанням може бути POS-термінал, касовий апарат, комп’ютер чи ноутбук. Підключення сканера до торгового обладнання та комп’ютера можливе завдяки спеціалізованому порту та інтерфейсу.

Внесення даних у режимі реального часу можливе завдяки інтеграції ручного сканера з програмами обліку товарних залишків.

Інтеграція з програмами обліку проводити уніфікацію товару, отримувати звіти про продаж та залишки товарів у режимі реального часу що максимально спрощує ревізію та систему закупки, полегшує систему ведення товарообігу та документації.

В асортименті нашого інтернет-магазину широко представлені різні типи та модифікації ручних сканерів штрих-кодів за скануючим елементом, що використовується в обладнанні.

Таким чином, залежно від необхідних для ведення вашого бізнесу технічних характеристик обладнання, ви зможете вибрати:

  1. Лазерний ручний сканер штрих-коду
  2. Світлодіодний ручний сканер штрих-коду
  3. Імідж-сканери ручні штрих-коду
  4. Бездротові ручні сканери штрих-коду

Лазерний ручний сканер

Лазерний ручний сканер штрих-коду дає можливість максимально оперативно сканувати інформацію та відрізняються простотою, надійністю та довговічністю в роботі.

Мабуть, єдиним відчутним мінусом у роботі ручного лазерного сканера штрих-коду, це висока чутливість через пластиковий корпус і невелику питому вагу до потенційно можливих ударів, механічних пошкоджень і падінь.

В той же час в асортименті нашого магазину є дорожчі лазерні ручні сканери штрих-коду в протиударному захисному корпусі з щільного товстого пластику.

Завдяки антиударному корпусу збільшується рівень захисту та тривалість терміну служби торговельного обладнання.

Світлодіодні ручні сканери

Світлодіодні ручні сканери штрих-коду є найпопулярнішим видом скануючого торговельного обладнання.

Сканери світлодіодні відрізняються недорогою та доступною ціною, а також простотою при використанні.

Говорячи про недоліки цього обладнання можна виділити погано зчитує штрих-код, який затертий або нечітко нанесений, а також необхідністю підносити сканер максимально близько до етикетки, оскільки на дальній відстані не завжди спрацьовує коректно.

Імідж-сканер штрих-коду унікальний тим, що дає можливість зчитувати навіть затерті і погано читані або пошкоджені в процесі транспортування товару штрих-коди.

Імідж-сканер дозволяє проводити зчитування двовимірного кодування товару.

Бездротовий ручний сканер

Бездротовий ручний сканер штрих-коду відкриває можливість сканування та прийом товару максимально мобільно з можливістю зчитувати коди товарів, які розміщені у будь-якому місці складу чи магазину, і навіть при прийомі товару у фурі чи залізничному вагоні.

Для забезпечення максимальної мобільності бездротові сканери оснащені для передачі даних інфрачервоним портом, Wi-Fi або Bluetooth з’єднанням.

Безумовно, бездротовий вид сканування справедливо вважається найбільш зручним у використанні особливо на оптових складах та виробництві в тому випадку, коли етикетка розміщується на коробці і для сканування штрих-коду можна просто піднести сканер до етикетки, а не піднімати важкий вантаж для того, щоб піднести до ручного дротового сканера.

Завдяки таким зручним та практичним експлуатаційним характеристикам бездротові сканери штрих-коду використовуються не тільки для продажу чи приймання товарів, але й для проведення інвентаризації, а також для перевірки правильності та актуальності цінників у торговому залі магазину.

Провідний ручний сканер

Провідний ручний сканер штрих-коду забезпечений передачі даних у програму товарного обліку та продажу спеціалізованим портом RS-232, і навіть USB і PS/2 інтерфейсом.

Ручний сканер незалежно від модифікації завдяки своїм високим технічним характеристикам та експлуатаційним можливостям отримав широке застосування в магазинах, на складах, в логістичних центрах, торгових базах і супермаркетах.

Ручний сканер відрізняється невеликою питомою вагою, він не важкий і водночас дуже функціональний у використанні.

Сканер легко і легко поміститися в руці продавця, касира або оператора, легко керується, а також відрізняється надійністю та довговічністю в роботі.

Ручні сканери штрих-коду провідні і бездротові ви зможете купити завдяки акціям і гнучкою системі знижок, що надається підприємцям, фірмам, виробничим компаніям і торговим мережам.

Оплата приймається за безготівковим розрахунком та післяплатою. Доставка по Україні та гарантія від заводів виробників.

Для того, щоб правильно вибрати сканер, уважно вивчіть технічні характеристики та функціональні можливості кожної моделі, а також скористайтеся безкоштовною консультацією продавців нашого інтернет-маркету, які допоможуть вам

Підібрати найбільш оптимальний ручний сканер штрих-коду виходячи з умов експлуатації, особливостей та вимог вашого бізнесу за співвідношенням вартість та функціональності моделі.