Рахункові ваги

размещено в: Блог | 0

Надточні електронні рахункові ваги, завдяки своїм функціональним можливостям, сьогодні досить успішно використовуються як на серійному виробництві, так і в магазинах.

Рахункові ваги створені та призначені для максимально точного підрахунку однакових за своєю питомою вагою та маленьких за своїми розмірами виробів та товарів.

Завдяки використанню рахункових ваг максимально спрощується система ведення складського та товарного обліку у магазинах металовиробів та канцтоварів, у супермаркетах та на складах. Це вагове обладнання дає можливість максимально скоротити час підрахунку та фасування дрібних виробів таких як ґудзики, скріпки, цвяхи, шурупи, гвинти, шурупи та болти.

Система обліку та перерахунку даного дрібного товару, завдяки цим вагам стає простою точною та швидкою порівняно з ручним перерахуванням виробів.

Високий рівень дискретності проведеного відліку та робота спеціалізованого алгоритму, що використовується на мікроконтролері ваг, не допускають можливої ​​помилки. Проведення підрахунків за допомогою цих ваг повною мірою виключає людський фактор та можливу помилку. І тому всі дрібні товари та вироби будуть завжди підраховані та повною мірою враховані з точністю до штуки.

Серед найважливіших і основних функціональних особливостей рахункових ваг можна назвати:

 • автоматичну установку нуля
 • функцію усереднення показань для нестабільних вантажів
 • живлення вагового обладнання від розетки 220V
 • можливість проведення зважування в температурному режимі від -10° морозу до +45° спеки.
 • функція тарування
 • можливість автономної роботи завдяки живленню ваги від акумулятора
 • автоматичний режим енергозбереження батареї
 • режим штучного зважування товарів та виробів

Специфіка експлуатації лічильних ваг полягає в тому, що починати проведення зважування потрібно з визначення точної ваги одного окремого виробу. Для цього потрібно просто покласти один виріб або один штучний продукт на ваги. Після чого необхідно дочекатися стабілізації ваги та занести отримані дані на згадку про ваги. Встановивши та зафіксувавши в пам’яті індивідуальний еталон ваги виробу, ваги можуть почати проведення підрахунку будь-якої кількості таких виробів, які ви розмістите на платформі.

Система підрахунку виконується завдяки досить простій формулі поділу і вже через пару секунд після початку зважування ви зможете отримати точний результат проведеного підрахунку, який включатиме:

 • точну (еталонну) вагу одного окремо взятого виробу
 • загальну масу всіх виробів, які брали участь у проведеному зважуванні
 • загальна кількість виробів у штуках

Завдяки максимально оперативній і точній роботі цих ваг, сьогодні можна легко перерахувати абсолютно будь-яку кількість дрібних товарів та виробів без особливих зусиль. При цьому результати підрахунку завжди матимуть стовідсоткову точність.

Недорого купити надточні електронні рахункові ваги ціна знижена по акції, продаємо сертифіковані ваги для зважування метизів з гарантією заводу виробника. Оплата приймається післяплатою та безготівковим розрахунком.