POS термінали

размещено в: Блог | 0

РОS-термінал — це автоматична програмно-апаратна спеціалізована система, адаптована до торгівлі та сфери послуг.

Основне завдання терміналу полягає в обробці торгових транзакцій незалежно від того чи оплата зроблено за товар або за надану послугу.

За функціональністю – це більш сучасний цифровий касовий термінал, який не лише обробляє транзакції та створює рахунки, але повністю поєднує все торгово-касове обладнання.

Сучасні сенсорні POS-термінали замінили на касі одночасно комп’ютерну мишку, комп’ютер та клавіатуру. При дуже компактних розмірах термінал займає мінімальну кількість робочого простору, але при цьому дає можливість у багато разів збільшити ефективність і швидкість роботи офіціанта в кафе або касира в магазині.

Такий ефект досягається можливістю повністю оптимізує всі операційні процеси, що проводяться, і фінансові розрахунки.

POS-термінали завдяки функціональним можливостям та технічним параметрам експлуатації знайшли своє широке застосування насамперед у закладах громадського харчування HoReCa, а також у роздрібних магазинах, розважальних центрах, кінотеатрах, спортивно-оздоровчих центрах, готелях та у сфері послуг.

Сенсорний POS-термінал, зовні, є невеликим за розмірами моноблоком, оснащеним сенсорним екраном.

Використовуючи сенсорний екран, можна вводити будь-яку інформацію без використання виносної клавіатури.

Невеликі габарити дозволяють встановити термінал на стіл, вітрину, стійку або просто повісити на стіну.

Працює термінал так само, як і комп’ютер на спеціалізованому програмному забезпеченні, а кількість встановлених програм та додатків залежить не тільки від певної моделі, а й від потреб вашого бізнесу та може бути доповнена індивідуально.

Широта можливостей використання різного програмного забезпечення та робить це обладнання багатофункціональним та ефективним, дозволяючи одночасно проводити транзакції, видавати чеки, приймати замовлення з адресною доставкою, формувати звіт денних продажів, вести облік товарних залишків та складати замовлення товару для постачальників.

Системний блок РОS-терміналу оснащений спеціальними портами з інтерфейсом для підключення та адаптації торговельно-касового обладнання.

Як об’єднуюче обладнання термінал може бути одночасно підключений до сканера штрих-кодів, принтера чеків, касового апарату і до електронних ваг.

Вибираючи термінал з великої кількості моделей, представлених у нашому інтернет магазині, зверніть увагу на операційну систему, яка використовується, а також потужність процесора та величину оперативної пам’яті.

Сенсорний екран терміналу може бути залежно від моделі резисторним або ємнісним.

Обладнання з резисторним екраном дешевше за вартістю, її відрізняється високим рівнем швидкодії, але дає можливість вводити інформацію навіть у тому випадку, якщо продавець або офіціант працює в рукавичках.

Термінали з ємнісним сенсорним екраном відрізняються швидкістю в роботі і будуть найбільш ідеальними при високому потоці покупців, але дорожчі за вартістю.

Корпус у цьому торговельно-касовому устаткуванні так само, як і в будь-якому іншому, є найбільш важливим фактором зовнішнього захисту, оберігаючи електроніку від попадання пилу та вологи.

Підвищений рівень міцності мають моноблоки, зроблені в корпусі з металу. Але якщо умови експлуатації не настільки критичні до класу захисту, можна вибрати і дешевші моделі, корпус яких виготовлений із пластику або металопластику.

Зручні, ергономічні та функціональні POS-термінали сенсорні для торгівлі та сфери послуг, які допоможуть збільшити ефективність роботи ваших співробітників, підвищать рівень зручності та лояльності клієнтом, ми продаємо недорого післяплатою та безготівковим розрахунком, з доставкою по Україні.