Ваги для немовлят

размещено в: Блог | 0

Ваги для немовлят – це надточне електронне вагове обладнання, яке призначене для вимірювання та визначення маси новонародженого малюка.

Ці ваги необхідні для того, щоб батьки могли постійно контролювати вагу дитини і могли реагувати на набір або зниження ваги. Ці показники дуже важливі для здоров’я малюка, оскільки навіть невеликі зміни в кілька грамів можуть бути дуже важливими при складанні правильного раціону харчування для новонародженого малюка.

Необхідність купити дитячі ваги виникає фактично відразу після виписки новонародженого з пологового будинку, оскільки вага дитини завжди повинна бути відома батькам і ваги повинні показувати його з максимальною точністю.

Конструкція ваг, призначених для зважування малюків, досить проста. Цей ваговий прилад складається з місткої анатомічної чаші, яка повторює будову тіла дитини та корпусу з електронним дисплеєм.

Даний вид вагового обладнання можна умовно розділити на кілька моделей за критерієм кроку вимірювання, що проводиться. Є більш дешеві моделі з розбігом кроку в 10 грам і моделі, які можуть округляти вагу до десятих, що не є критичним показником, але не дозволяє проводити максимально точне зважування.

В той же час в асортименті нашого інтернет-маркету є моделі, які мають мінімальну похибку зважування в розмірі 5 грам. Безумовно, саме ці моделі вважається більш точними і коштують вони досить недорого.

Також є ваги для зважування немовлят з кроком в 1 грам, які справедливо вважаються найбільш точними, але при цьому є і досить дорогими моделями даного вагового обладнання.

До найбільш важливих функціональних особливостей даних ваг є можливість збереження в пам’яті всіх зважувань, що проводяться, і виведення аналітичних порівняльних даних між двома показаннями проведених зважувань. Ця функція буде досить зручною і дасть змогу батькам відразу ж бачити, як змінилася вага дитини за певний період часу.

Вибираючи ваги для зважування немовлят, перш за все необхідно звернути свою увагу на:

  1. Ніжки ваг, які повинні бути захищені від ковзання на поверхні.
  2. Матеріал корпусу ваг має бути металевим, тоді вони зможуть надійно та довго вам прослужити.
  3. Функція «Тара» необхідна для того, щоб скидати вагу пелюшки.
  4. Похибка виміру ваг.
  5. Максимальна межа зважування.
  6. Можливість трансформування ваг у підлогові.
  7. Розмір анатомічної чаші необхідно вбирати з розрахунку того, що ваша дитина зростатиме, тому вона має бути достатньо місткою.
  8. Функції «Різниці ваги» дає можливість батькам відразу ж бачити на скільки додав у вазі малюк.
  9. Функція стабілізації ваги, буде корисна в тому випадку, якщо дитина веде себе в анатомічній чаші неспокійно. При використанні цієї функції ваги автоматично зафіксують вагу новонародженого в момент його максимального спокою.

В експлуатації, ваги для немовлят досить прості та зручні. Вам необхідно встановити це вагове обладнання на рівній твердій поверхні. Після чого необхідно простелити пелюшку в анатомічній чаші і включити ваги. Натиснувши кнопку «TARA», ви скинете з показників індикатора, вагу пелюшки і після цього зможете покласти в центр чаші дитини і провести зважування.

Купити ваги для зважування немовлят з ростоміром ви зможете в нашому магазині по акції цина виставлена зі знижкою, оплата приймається післяплатою та безготівковим розрахунком, доставка по Україні.