Інверторні генератори

размещено в: Блог | 0

Бензинові інверторні генератори для дому та офісу продаємо недорого післяплатою та безготівковим розрахунком з доставкою по Україні.

Чим вигідні інверторні генератори

Інверторний генератор на відміну від дизельного вигідний насамперед тим, що є, фактично, міні електростанцією, оснащеною мікропроцесором для здійснення контролю вироблення та подальшої подачі електроенергії.

Інверторна технологія більш сучасна, цифрова, адаптована не тільки для вирішення проблеми забезпечення електроенергією, але й продумана з погляду практичності та зручності при експлуатації генератора.

Так, зокрема, завдяки безшумній роботі це обладнання може використовуватися не тільки в комерційній діяльності, але і встановлюватися в приватному будинку і навіть на балконі квартири.

Безумовно, обладнання сучасного цифрового типу буде найбільш оптимальним джерелом отримання електрики, і може однаково ефективно використовуватися як резервного, так і основного джерела отримання живлення для побутових і промислових електроприладів.

Конструкція інверторного генератора

За своєю конструкцією інверторні генератори виробляються із закритим анти ударним і шумопоглинаючим корпусом, але в той же час є і ряд дешевших відкритих моделей, без корпусу на рамі.

Генератор інверторного типу для вироблення електроенергії використовує бензиновий двигун внутрішнього згоряння, проте основний принцип роботи цього обладнання кардинально відрізняється від звичайних генераторів.

Як працює інверторний генератор

При роботі всередині генератора задіяний спеціальний інвертор, який складається з перетворювача струму та регулятора. Інвертор перетворює вироблений змінний струм на постійний, вирівнює характеристики та доводить до ідеального параметра.

Після вирівнювання постійний струм перетворюється на змінний і подається на електричні прилади.

Подвійне перетворення, що здійснюється разом із постійним контролем, дозволяє отримати на виході електрику максимально високої якості.

Інверторні бензинові генератори відрізняються невеликим розміром та дуже легкою вагою.

В асортименті нашого магазину ви зможете придбати генератори інверторного типу навіть вагою три і п’ять кілограм при потужності до 1 кВт.

Для зручності перенесення генератори мають ручку.

Під час роботи інверторний генератор стабілізує напругу у точці виходу.

Економія бензину у роботі досягається завдяки функції економ режиму експлуатації.

Електронний процесор автоматично визначає кількість підключених користувачів і видає оптимально необхідну потужність.

Інверторний генератор для дому

Мінімізація шуму є одним з найважливіших параметрів обладнання, що дозволяє використовувати генератори у тому числі й у домашніх умовах не лише у приватних домоволодіннях, а й у квартирах із можливістю встановлення на балконі.

Знижена кількість вихлопу, витраченого пального, дозволяє легко відводити вуглекислоти за допомогою звичайної гнучкої труби.

Корпус генератора шумопоглинаючий, з високим рівнем захисту від впливу вологи та пилу, а також потенційних зовнішніх механічних пошкоджень.

Завдяки перерахованим вище експлуатаційним характеристикам можна охарактеризувати генератор інверторного типу, як компактний, зручний, практичний, безшумний та економічний.

До такого генератора, завдяки функції стабілізації напруги, можна сміливо підключати практично будь-яке побутове електроустаткування чутливе до перепадів напруги, зокрема комп’ютери та оргтехніку.

Інверторний генератор для бізнеса

На жаль, високо потужних інверторних бензинових генераторів немає промислового типу.

Це обладнання не є високо потужним, а максимальний показник становить лише 8 кВт.

У той же час, вироблення 8 кВт буде цілком достатньо для необхідного електроживлення великого будинку чи офісу.

Бензинові інверторні генератори завдяки своїм технічним параметрам та функціональним можливостям застосовуються для забезпечення електроживленням побутових електронних приладів, навіть тих, які чутливі до різких стрибків та перепадів напруги струму, що дає можливість ефективного використання офісів, у державних, громадських та навчальних закладах, у лікарнях, лабораторіях та медичних установах.

У домашніх умовах генератор інверторного типу можна успішно використовувати для подачі електроенергії на модем, комп’ютер, ноутбук, телевізор, смартфон та іншу побутову техніку.

Високий рівень шумопоглинання, компактний розмір та економний режим у роботі дозволяє використовувати генератор у тому числі і в квартирі, встановивши на балконі.

Для проведення виїзних заходів на природі інверторний генератор буде найбільш ідеальним, оскільки зуміє забезпечити вироблення електроенергії достатньої для освітлення вашого пікніка, презентації, свята або корпоративного відпочинку.

Невелика вага та компактний розмір, а також захист корпусу від вологи, пилу та механічних пошкоджень зробили цей вид генератора найбільш зручним та практичним для туристів та мандрівників.

Для організації виїзної та виносної торгівлі генератор незамінний не лише завдяки можливості забезпечити освітлення, а й завдяки підключенню морозилки, холодильної вітрини, кавомашини, грилю або електричного чайника.

Купити інверторний генератор

Купити інверторні генератори, практичні, ефективні, компактні, зручні та економічно вигідні у роботі ви зможете недорого у нашому інтернет-маркеті.

Наші продавці консультанти допоможуть вам підібрати найбільш оптимальну модель з урахуванням передбачуваного підключення обладнання та умов експлуатації.

Придбати інверторний бензиновий генератор ви зможете за безготівковим розрахунком та післяплатою після отримання замовлення.